Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,656 TL
  • 6,498 TL
  • 222,85 TL
  • 96.770

Yılın Esnaf Oskarları, Recep Kalkan ve Nevriye Yıldırım'ın

Yılın Esnaf Oskarları, Recep Kalkan ve Nevriye Yıldırım'ın

Yılın Esnaf Oskarları, Recep Kalkan ve Nevriye Yıldırım'ın

27 Kasım 2017 Pazartesi 16:25 GÜNDEM

Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği tarfından düzenlenen programa Türkiye Esnaf Haber Dergisi tarafından bu yıl 17’incisi düzenlenen Türkiye Esnaf Oskarları ödülüne layık görülen Başkan Recep Kalkan ve Birlik Genel Sekreteri Nevriye Yıldırım’a ödülleri Vali Yılmaz tarafından verildi.

Türkiye genelinde tek aylık esnaf dergisi olarak yayın hayatına devam eden Esnaf Haber Dergisi’nin bu yıl düzenlediği geleneksel 2017 Türkiye Esnaf Oskarları Ödüllerinde 24 kişi çeşitli kategorilerde ödül almaya hak kazanırken Burdur’dan bu yıl iki kişi bu ödüle layık görüldü.

İlk defa Ahi Anası seçildi

Böyle bir ödülün birliğimiz tarafından, hak edilmesi bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Bu ödül dolayısıyla birliğimizi tebrik ediyorum. Başarılı çalışmalarının, bu anlamlı ve duyarlı davranışlarının bundan sonra da devam etmesini diliyorum. Niye önemli, biz yıllarca "ahİ Babaları" seçtik, ilk defa yılın esnaf anası "ahi Anası" seçildi ve bu farklılıktan dolayı ödül alındı. Bu ödülün alındığı gün de önemli bugün “kadına yönelik şiddetle mücadele günü”, böyle bir günde böyle bir sebepten dolayı böyle bir ödülün verilmesi, yani kadına değer veren bir anlayışın burada ödüllendirilmesi ayrıca bir anlam ifade ediyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP İl Başkan Adayı Osman Gök Turlara Başladı

CHP İl Başkan Adayı Osman Gök Turlara Başladı