09 Temmuz 2020 Perşembe

YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

YAŞAM SAVAŞINI KAYBETTİ

10 GÜN SONRA ACI HABER GELDİ

29 Temmuz 2019 Pazartesi 16:35 GÜNDEM

Bucak ilçesinin Keçilli Köyünde 20 Temmuz günü Akdere mevkiinde hayatını çorbacılık ile sürdüren, çadırlarının yanında bulunan su kuyusunu temizlemek için girdiği kuyudan çıkmayınca, arkasından annesinin ikiz kardeşi dayısı Ramazan Gürel (36) oğlunun ve kardeşinin kuyudan ses vermemesi üzerine kurtarmak için annesi Rabi Vural girmiş, anne kardeş ve oğlu aynı su kuyusunda oksijen yetersizliğinden metan gazından zehirlenmişlerdi.

112 Sağlık ekipleri, Bucak Belediyesi Kurtarma ekiplerinin yoğun gayretleri sonunda oksijen tüpü kullanarak giren itfaiye ekipleri önce anne Rabia Vural’ın daha sonra oğlu Osman Vural’ı ve son olarak ta dayısı Ramazan Gürel’in cansız bedenlerini çıkardılar. 112 sağlık ekiplerinin kuyudan zehirlenme ve boğularak çıkarılan Anne Rabia Vural ve ikiz kardeşi Ramazan Gürel’e tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülememiş, 18 yaşındaki Osman Vural sağlık ekiplerinin kalp mesajı, kalp şoku çalışmaları sonrasında hayata döndürülmüştü.

112 Sağlık ekiplerinin hayata döndürdüğü Osman Vural ilk olarak Bucak Devlet Hastanesinde yoğun bakım servisinde tedavi altına alındıktan sonra tedavisi Isparta SDÜ hastanesinde sürüyordu. SDÜ hastanesine yattığı 20 Temmuz tarihinden bu tarafa beyin ölümü gerçekleşmiş şekilde yakınlarının bir ümit ile yaşattığı Osman Vural bu gün öğle saatlerinde hayata gözlerini kapatırken 10 günlük yaşam savaşını kaybetti.   

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

2 KİŞİ YAKALANDI, 2 KİŞİ ARANIYOR

2 KİŞİ YAKALANDI, 2 KİŞİ ARANIYOR