09 Temmuz 2020 Perşembe

WHATSAPP'DA HIZLA YAYILDI, KORKU VE PANİĞE NEDEN OLDU

WHATSAPP'DA HIZLA YAYILDI, KORKU VE PANİĞE NEDEN OLDU

WHATSAPP'DA HIZLA YAYILDI, KORKU VE PANİĞE NEDEN OLDU

21 Mart 2020 Cumartesi 16:48 GÜNDEM

Whatsapp üzerinden hızla yayılan görüntü Burdur'da paniğe neden oldu. Burdur Toki'de Umre'den dönen bir vatandaşın sağlık görevlilerince ambulansla evinden alındığı görüntü kent merkezinde hızla yayılarak tedirginliğe yol açtı.

Dün akşam saatlerinde Burdur Toki'de bir vatandaş tarafından çekilen görüntü halk arasında koronavirüs paniğine neden oldu. İzole kıyafet giyen 112 Sağlık ekiplerinin bir vatandaşı karantinaya aldığı iddia edilen görüntü paylaşıldı. Görüntünün paylaşılmasının ardından ''Yer Burdur plajı altındaki Tokiler, Umre'den gelen teyzenin ateşi düşmemiş ve acil hastaneye kaldırılmış. O tarafta eşi dostu olan varsa bilgisine'' mesajı yazılması halk arasında tedirginliğe yol açtı.

Söz konusu vatandaşın göğüs ağrısı şikayetiyle evinden alındığı, şüpheli Covid vakası olmadığı öğrenildi. Korkulacak bir durum olmadığı, vatandaşın Umre' den geldiği için sağlık ekiplerinin izole kıyafetlerle tedbir aldığı öğrenildi. Ayrıca edinilen bilgilere göre Burdur’da şuana kadar pozitif bir vakanın olmadığı öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hidayet Özden Daşer

21 Mart 2020 Cumartesi 17:45

Evet aynen dikkatli olunmalı bende dikkatli olmak adına evdeyim haber konusu olan kişi benim umreden geldim 51 yaşındayım ve sol göğüş ağrısıyla acilin normal yatak kısmında tedavimi gördüm aksam evime geldim sağlık ekiplerini ayakta alkışlıyor bu fotoğrafı çeken komşumun kimliği belli polise özellikle vermedim kendisi cahilce suç işledi Allah a havale ettim milletçe birlik beraberlik gününe yakışmadı

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SALDA YOLUNDA TIR DEVRİLDİ

SALDA YOLUNDA TIR DEVRİLDİ