31 Mayıs 2020 Pazar

VEDA YEMEĞİNDE DUYGUSAL ANLAR

VEDA YEMEĞİNDE DUYGUSAL ANLAR

3 YIL İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI YAPTI

20 Haziran 2019 Perşembe 18:57 GÜNDEM

Bucak ilçesinde 3 yıldır İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan Jandarma Yüzbaşı Vahdet Nart’ın tayini çıktı. Tayininin çıkması dolayısıyla düzenlenen veda yemeğinde duygulu anlar yaşandı.

2016-2019 yılları arasında Bucak ilçesinde İlçe Jandarma Komutanı olarak görev yapan Jandarma Yüzbaşı Vahdet Nart’ın Mardin iline tayini çıkması dolayısıyla Kaymakamlık tarafından veda yemeği düzenlendi. Çamlaraltı Dinlenme Tesisleri’nde düzenlenen yemeğe İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak Karartı, Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör ve daire müdürleri katıldı.

Yemeğin ardından kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, 180 yıllık güçlü bir teşkilatın mensubu jandarma komutanlığının ilçemizdeki temsilcisi Jandarma Yüzbaşı Vahdet Nart’a görev yaptığı süre boyunca yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Kaymakam Sezgin, günün anısına Nart’a plaket takdim etti.Jandarma Yüzbaşı Vahdet Nart da 3 yıl boyunca görev yaptığı Bucak ilçesini hiç unutmayacağını belirterek tüm vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

MEHMET UZAN

04 Şubat 2016 Perşembe 02:15

BU SİTE BENİM HEMŞERİMİN BİLE DEĞİL..ISPARTANIN AK PARTİ KUKLASI BİR ADAMIN KURDUĞU SİTE BÖYLE HABER YAPAR..

akdereli

03 Şubat 2016 Çarşamba 00:38

Başkana başarılar. Başkanı Akdere (Menderes) Mahallesine de bekliyoruz. tren yolu altında ne kavşak var ne de trafik ışığı ya da levhaları lütfen dikkat etsinler kazaya maruz kalmasınlar.

Uygur

02 Şubat 2016 Salı 10:06

Bu ne saçma sapan bir haber. Siyasi bir içerik olarak eklenmiş görünen bu haberde gazetecilik ile uzaktan yakından ilgisi olmayan bir başlık haber eksikliği bulunuyor. Aradan çıkardı, birtasla iki kuş, seçim yatırımı, firma adı, Oda başkanı, Bu içerikler ile haber yapılamaz. Artık yeter. Bomba içinde patlayacak bu sitenin. Başka sitelerin haberleri aynen yayınlanıyor size ait haberlerde ise magazin bile yapılamıyor. Benim hemşerim bu kadar kalitesiz olmamalı.

ömer çelik

02 Şubat 2016 Salı 06:09

"yemeğini aradan çıkardı." ne demek yav. Siz de "HABERİ ARADAN ÇIKARDINIZ, SAYFANIZ DOLDU MU?"

Okur Yazar

01 Şubat 2016 Pazartesi 14:40

Bu da haber mi olur kardeşim ne saygısız adamsınız.

vatandaş

01 Şubat 2016 Pazartesi 07:37

bu tür ayak oyunlarıyla Başkan Ali Orkun ercengiz'e zarar veremeyeceksiniz. Siz yanınız ancak akpnin yanı olur.

cehapeli

01 Şubat 2016 Pazartesi 07:34

Bomba 15 başkanı övdün mü, gömdün mü çözemedik ama sen haberi okutmasını biliyorsun... kapak başka açınca daha başka

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MİLLET BAHÇESİ İÇİN İHALE SÜRECİ BAŞLADI

MİLLET BAHÇESİ İÇİN İHALE SÜRECİ BAŞLADI