26 Şubat 2020 Çarşamba

Vali Şıldak, Umuda Kapı Açan Ailelerle Buluştu

Vali Şıldak, Umuda Kapı Açan Ailelerle Buluştu

Vali Şıldak, Umuda Kapı Açan Ailelerle Buluştu

10 Eylül 2019 Salı 14:39 GÜNDEM

Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, Valiliğimiz tarafından Uyuşturucu İle Mücadele kapsamında uygulanan "Umuda Kapı Açıyorum, Hayata Tutunuyorum" projesine dahil olarak tedavi ve rehabilite süreçlerini kararlı bir şekilde sürdüren vatandaşlarımız ve aileleriyle bir araya geldiler.

İl Sağlık Müdürlüğü Ek Binasında düzenlenen programa Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu, İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Reha Sermed Aygören, İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür V. Hasan Güven, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ramazan Erdim, Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, İl Müftü V. Yüksel Güzel, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Yarar, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Sevinç Sütlü, projede yer alan doktorlar, uzmanlar, personeller, vatandaşlarımız ve aileleri katıldı.

Vali Şıldak, yakından ilgilendiği Ailelerle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade etti. Hayata tutunma adına adım atan, kararlı bir şekilde iradesini ortaya koyan bütün gençlerimizi kutladığını belirten Vali Şıldak, başta aileleri olmak üzere bizlere, İlimize umut olduklarını, bağımlılıktan kurtulma adına birçok gencimize örnek olduklarını belirterek kendilerine teşekkür etti.

İnsanlığı tehdit eden en önemli sorunların başında gelen uyuşturucu terörü ile mücadele etmek adına Valilik olarak başlattığımız projenin bu aşamaya gelmesinden, bugün burada bulunan ailelerimizin sevincinden, yüzlerinin gülmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Vali Şıldak, bir kişi bile önemlidir diye çıktığımız bu yolda gençlerimizin ve ailelerinin uyuşturucu felaketinden kurtulmalarının sevincini hep birlikte yaşadıklarını ifade etti.

Böyle bir projeyi İlimizde başlatarak bataklığın içinde bulunan kendilerinin ellerinden tutan Vali Hasan Şıldak ve proje içerisinde görev alan, destek veren bütün kurum yönetici ve personellerine teşekkür eden aileler, huzurlu bir aile olmanın sevinicini ve farklılığını yaşadıklarını belirttiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Vatandaş15

10 Eylül 2019 Salı 22:30

Valilik Twitter adresinde fotoğraf çektiren insanlar haricindeki kişilerin yüzleri buzlandı. Böyle hassas bir konuda etik yayın ve habercilik için sizin de buzlama yapmanız gerekmektedir.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Dikkat! Elektrik Kesintisi

Dikkat! Elektrik Kesintisi