16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Vali Şerif Yılmaz'dan Duygusal Veda

Vali Şerif Yılmaz'dan Duygusal Veda

Konuşamadı, Kelimeler Boğazında Düğümlendi!..

26 Nisan 2018 Perşembe 18:18 GÜNDEM

Seçim takviminin 24 Haziran olarak belirlenmesinden sonra istifasını veren Burdur Valisi Şerif Yılmaz bugün büyük bir kalabalığın katıldığı veda töreniyle Burdur’a veda etti.

Çıkışta kendisini bekleyen kalabalık gruba hitap eden Vali Yılmaz konuşmakta büyük zorluk çekerek göz yaşlarına hakim olamadı. Veda törenine katılan Daire Müdürleri, siyasiler, muhtarlar ve vatandaşlarla tek tek el sıkışarak Burdur’a veda eden Şerif Yılmaz duygusal anlar yaşadı.

Herkesten Halillik İstedi

Yaptığı konuşmada helallik isteyerek Başlayan Vali Şerif Yılmaz, görevinin bu son dakikasına kadar görevimin başındaydım ve Burdur’a hizmet ettim dedi. İyi yaptığımız güzellikler varsa sizlerin, hatalar olmuşsa bana aittir diyen Vali Yılmaz, “Bu süre içerisinde kalp kırmış olabilir, gönül incitmiş olabilirim. Bu vesile ile tüm arkadaşlarımızdan helallik istiyorum”dedi.

Adaletten Şaşmadık..

Burdur’da kendi evimizdeymiş gibi yaşadık diyerek kendisine yakınlık gösteren ve gönüllerini açan tüm herkese teşekkür eden Vali Yılmaz, hizmette Hz. Ömer adaletine vurgu yaptı. Bizler Hz. Ömer’in adalet anlayışı içerisinde hizmet etmeye çalıştık diyen Vali Yılmaz, “Verdiğimiz tüm kararlarda hak ve hukukun korunduğu ve gözetildiği, bunlarında icraata geçmesi yönünde çalışmalar yaptığımızı vatandaşlarımız bilsin” dedi.

Ailemden Fedakarlık Yaptım ama Burdur İçin Yapmadım

Özellikle Burdur için verdiği mücadeleyi de anlatan Vali Şerif Yılmaz, 2 yıllık görev süresi içerisinde ailesine zaman ayıramadığı çok günler olduğunu ancak Burdur için bu fedakarlıktan hiçbir zaman kaçmadığını söyledi. Vali Yılmaz, “Burdur’da yaşayan herkesin hakkını korumaya çalıştım, birisinin hazırı için haksızlığa evet demedim, adaletten şaşırtacak hiçbir teklife evet demedim. Alnımızın akıyla görevimi tamamladığıma inanıyorum” dedi.

Engelli ve Şehit Yakınları Yalnız Bırakmadı

Özellikle Burdur’a geldiği günden buyana özel yakınlık ve ilgi gösterdiği şehit yakınları, gaziler ve engelli vatandaşlarda Vali Şerif Yılmaz’ı bu özel günde yalnız bırakmadı. Sloganlar arasında Burdur’a veda eden Şerif Yılmaz’ın bindiği araçta dikkatlerden kaçmadı. 06 RTE 30 Plakalı Lüks bir araçla Burdur’dan ayrılan Yılmaz’ın Ak Parti’den Manisa Milletvekili Aday adayı olması bekleniyor

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdurlu Bürokrat Erol Bozkurt İstifa etti

Burdurlu Bürokrat Erol Bozkurt İstifa etti