14 Aralık 2019 Cumartesi

Vali Hasan Şıldak'tan Kurban Bayramı Mesajı

Vali Hasan Şıldak'tan Kurban Bayramı Mesajı

.

10 Ağustos 2019 Cumartesi 10:36 GÜNDEM

Birlik, dayanışma ve kardeşlik duygularını pekiştiren ve milletin ruh bilincini güçlendiren bayramlar kültürümüzün en önemli unsurlarıdır.

Bu kutlu günler vesilesiyle; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere emaneti olan aile fertlerini ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, akrabalık ve komşuluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle birlikte olmak, kucaklaşmak ve paylaşmak  bizi daha da güçlü kılacaktır.

Valiliğimiz, vatandaşlarımızın Kurban Bayramı'nı huzur ve güven içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla gerekli hazırlığı yapmış ve her türlü tedbiri almıştır. Sizlerden kurumlarımızın aldığı kararlara ve görevlilerin ikazlarına uymanızı seyahate çıkacak vatandaşlarımızdan trafikte azami derecede dikkatli olmalarını ve trafik kurallarına riayet etmelerini rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Burdurlu hemşerilerimin Kurban Bayramı'nı kutluyorum. Ailelerimiz ve sevdiklerimizle beraber mutlu bir bayram geçirmeyi temenni ediyor, selam ve saygılar sunuyorum.                                                                         

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

celal Ötken Ailesi

12 Ağustos 2019 Pazartesi 13:47

hayırlı bayramlar sağlık huzur ve mutluluklar içinde yen bayramlara kavuşmak dileklerimle

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Ali Orkun Ercengiz'den Kurban Bayramı Mesajı

Başkan Ali Orkun Ercengiz'den Kurban Bayramı Mesajı