24 Haziran 2018 Pazar

  • 4,679 TL
  • 5,454 TL
  • 190,62 TL
  • 95.852
SON DAKİKA

Üniversite Gençliğinden Polis'e Şaşırtan Sürpriz

Üniversite Gençliğinden Polis'e Şaşırtan Sürpriz

İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar; Hiç Alışık Olmadığımız Bir Durum...

10 Nisan 2017 Pazartesi 11:09 GÜNDEM

Polis Haftası nedeniyle Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi THM Topluluğunun Burdur emniyetine yaptığı sürpriz büyük mutluluk yarattı. Yaşanan anı “Hiç alışık olmadığımız bir durum” diyerek anlatan İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar 15 Temmuz’dan bu yana geçirilen zorlu zamanlar bu sürpriz bizlere büyük moral oldu dedi.  

                                      

Üniversitelerde çok şeyler değişmiş!..

 

MAKÜ Öğretim Görevlisi Gökhan Çağırgan yönetiminde ki müzik topluluğu 12 eseri misafir olan İl Emniyet Müdürlüğü polisleri ve aileleri için okudu. Hem duygusal anların hem de eğlencenin doruğa ulaştığı günde İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar yaşananlardan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Akpınar, “Yakın zamana kadar üniversiteler, terör olaylarında polise molotof atan öğrenciler diye anılıyordu.  Allahıma şükürler olsun ki, üniversiteler ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Türk Halk Müziği topluluğu tarafından hazırlanan bu program bizler ziyadesi ile mutlu etti ve benim için büyük anlamlar taşıyor.  Artık çok şeyin değiştiğini burada sahnede görüyoruz. Bu noktada Rektörümüze özellikle teşekkür ederim. Üniversitelerin gerçek işlevini yerine getirdiğini bu organizasyonla görmenin mutluluğu içindeyim” dedi.

 

Zorlu zamanlardan sonra büyük moral oldu

 

Türk Polis Teşilatının halkının mutluluğ, huzuru ve güvenliği için canını hiçe sayarak gece gündüz zorlu şartlarda çalıştığını söyleyen İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, yakın zamanda yaşanan 15 Temmuz Darbe gecesini hatırlattı. Bu gecede polis teşkilatının vatanı ve milleti için can siperane  mücadele verdiğini söyleyen Akpınar  “Ayrıca şunu iyi biliyoruz Ömer Hali demir’ler, Feti Sekin’ler, Akif Altay’lar hep içimizde ve yüreğimizde olduğu sürece bu vatana hiçbir şey olmaz” dedi. Bu gecenin kendileri için büyük moral olduğunu söyleyen Akpınar, “Bu vesile ile Rektörümüze ve tüm gençlere bu anlamlı organizasyon için çok teşekkür ederim” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Devlet Hastanesinde artık O Uygulama Başladı

Burdur Devlet Hastanesinde artık O Uygulama Başladı