10 Nisan 2020 Cuma

TEZGAHLAR SOSYAL MESAFE ŞERİDİNE GÖRE KURULDU

TEZGAHLAR SOSYAL MESAFE ŞERİDİNE GÖRE KURULDU

TEZGAHLAR SOSYAL MESAFE ŞERİDİNE GÖRE KURULDU

26 Mart 2020 Perşembe 12:48 GÜNDEM

Corona Virüs önlemlerine sürekli bir yenisi ekleniyor. Başkan Alagöz pazarda vatandaşların yakınlaşmaması için yeni önlem aldı. Şeritleri çekti, vatandaşların mesafeyi koruması için önlemi aldı.

Belediye Halk ekmek Fırınında ekmekleri ambalajladı.

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz, “Corona Virüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler doğrultusunda bugün;

Halk Pazarımızda esnaflarımız sosyal mesafe şeridine göre tezgahlarını kurdular. Vatandaşlarımız ise güvenlik şeridi dışından alışverişlerini el sürmeden gerçekleştirdi.

 Belediye Halk Ekmek Fırınımızda da ekmeklerimiz salgın tehdidine karşı, fırın personelimiz tarafından tek tek ambalajlanarak dağıtımı ve satışı gerçekleşti.

 Köylerimizde ve İlçe Merkezimizde, dezenfeksiyon çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz.

Unutmayalım

Hiç bir virüs alacağımız tedbirlerden güçlü değildir. Virüs kendi kendine gezmez onu biz taşırız. Sağlıklı güzel günlerin gelmesi için Ülke olarak azami ölçüde tedbirlere riayet etmemiz ve salgının yayılma ihtimalini en aza indirmek adına zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmamamız gerek.” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Hakan fidan

26 Mart 2020 Perşembe 15:54

Saçmalık pazarda kendin seçemiyorsun pazarcı hep aynı eldivenle insanlara katıyor sebzeyi madem bi önlem alıyonuz daha mantıklı olsun parayı aynı eldivenle herkeze alver yapıyor üstüne hep o eldivenle poşetliyor veriyor daha kötü olmuş arada eline dezenfekte bile yapamıyor sözde bi iş yapiyoz die yapıyonuz daha beteri oluyor kimse farkında değil .mantıklı düşünün böyle önlemli olur resmen felaket olmuş ölüm yayıyorlar burdur pazarında

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

YÖK BAŞKANI AÇIKLADI

YÖK BAŞKANI AÇIKLADI