28 Şubat 2021 Pazar

SÜRÜCÜ ARKASINA BİLE BAKMADI

SÜRÜCÜ ARKASINA BİLE BAKMADI

SÜRÜCÜ ARKASINA BİLE BAKMADI

22 Aralık 2020 Salı 15:16 GÜNDEM

Burdur’da yaşanan ilginç kaza güvenlik kameralarına yansıdı.

Burdur Bağlar Mahallesi Ofis Caddesinde dün saat 18.30 sıralarında kaza meydana geldi. Sürücüsü belirlenemeyen otomobil, yolda ilerlediği esnada çöp konteynerine çarptı. Çarpmanın etkisiyle demir konteyner araziye savrulurken, otomobil ise yoluna devam etti. İlginç kaza apartman güvenlik kameralarına yansıdı.

Görüntülerde seyir halindeki otomobilin süratle çöp konteynerine çarpmasının ardından yoluna devam ettiği, demir konteynerin araziye savrulduğu görülüyor.  

HEP YAŞANIYOR

Bölgede bu tür kazaların sürekli yaşandığını dile getiren Mahalle sakinlerinden Hasan Armağan, ''Caddede kasis ve kaldırım olmaması her an bu görüntülerin yaşanmasına neden oluyor'' diyerek yaşanan bu durumdan rahatsız olduklarını ifade etti. Belediyeyi göreve çağıran Armağan "bir an önce gereken yapılmalı" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Kaldırımsız cadde sakini

22 Aralık 2020 Salı 18:54

Şimdilik mala zarar gelmiş, cana zarar gelmeden gereği yapılır umarım

Gariban vatandaş

22 Aralık 2020 Salı 16:42

Yolda ne kasis var ne de kaldırım. Valilik belediye her yere başvurduk ama sonuç yok. O yoldan araçlar o kadar hızlı geçiyor ki çarpması çok normal. İ. Zeki Burdurlu caddesine trafik ışığı koydular, böyle aceleci kişiler de kırmızı ışığa takılmayayım diye ofis caddesine giriyor. Çok mu zor kasis yapmak. Bugün çöp bidonuna çarpar yarın da bir çocuğa. Nereye başvuracağız şaşırdık. Burdur'da kimse bize sahip çıkmıyor. Burası Bağlar Mahallesi Ofis Caddesi.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR VALİLİĞİ YENİ İL UMUMİ HIFZISSIHA KURUL KARARLARINI AÇIKLADI

BURDUR VALİLİĞİ YENİ İL UMUMİ HIFZISSIHA KURUL KARARLARINI AÇIKLADI