16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Siyasiler Gazi Emrah Bulut İçin Seferber oldu

Siyasiler Gazi Emrah Bulut İçin Seferber oldu

Bu Neyin Yarışı!..

06 Şubat 2018 Salı 11:53 GÜNDEM

Afrin’de yürütülen Zeydin Dalı operasyonunda yaralanarak, Ankara GATA’da tedavi altına alınan Burdurlu askerimiz Emrah Bulut için dün gece deyim yerinde ise bir yarış vardı.

Yapılan her şey normal gibi görünse de ard arda gelen paylaşımlar ve açıklamalar itici bir hal aldı.  Yaklaşık 1 haftadır GATA’da  tedavi gören Kahraman Askerimiz Emrah Bulut’un GATA’dan çıkışı ile birlikte hızlı bir paylaşım, ziyaret ve açıklama yarışı başladı.

 İlk olarak Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz gazi Emrah Bulut’u Ankara’dan alarak Burdur’da ailesine teslim ettiğini boy boy resimlerle duyurdu.  Sonrasında ise Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve Merkez İlçe Başkanı ile yöneticiler soluğu gazi Emrah Bulut’un evinde alarak ziyaretlerini yaptılar. Gece geç saatlerde ise Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik yaptığı basın açıklaması ile son noktayı koyarak, Emrah Bulut ile ilgili yaralandığı andan itibaren yaptıklarını anlatarak bizde onun için çok şeyler yaptık mesajını verdi.  Son olarakta CHP Burdur İl Başkanı gazimiz Emrah Bulut ile gönderilen araç konusunu duyurdu.  İyi Parti İl Başkanı Osman Kurt ise yaşananlara tepki veren taraf oldu. Şehit ve gazilerimiz üzerinden siyaset yapmayı uygun bulmuyoruz diyen Başkan Kurt tepkisini bu paylaşımla dile getirdi.

-Ali Orkun Ercengiz’in Paylaşımı,

Yaralandıktan sonra Ankara'da GATA'da tedavi görürken birkaç kez ziyaret ettiğimiz ancak biricik anacığının haberi olmadığı için fotoğraflarını paylaşmadığımız Emrah Bulut'u bugün tedavisinin tamamlanmasının ardından Ankara'dan alarak ailesine teslim ettik. Rabbim tüm evlatlarınızı tüm Mehmetçik'imizi korusun...

- Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Açıklaması

Emrah Bulut Kardeşimizin Yaralandığı Haberini Aldığımız İlk Saatlerde HATAY’da Bulunan HATAY Milletvekilimiz Fevzi ŞANVERDİ ile Temasa Geçerek Durumu Hakkında İlgilenmesini Sağladık ve Bilgi Aldık ve Burdurdaki Kardeşlerinin Evine Geçerek Kardeşlerinin Yanında Hastahanedeki Doktorları ile görüşerek Bilgi Aldık.Emrah Bulut’un  Kardeşleri Annelerinin Sağlık Durumu Sebebiyle Olaydan Haberi Olmaması Konusundaki Talepleri Üzerine Bu Durum Basınla Paylaşılmamıştı.Gazimize Yaralandığından Bu Tarafa Hatayda Hastanede İken,Ankara’ya Gataya Getirilişinde Ve GATA’da İtina İle Takip Ettik.Bizler GATA’da Ziyaretlerinde Bulunduk.Bugünde Emrah Bulut’u TBMM’de Misafir Ettik.Gazimizi GATA’da İken Sağlık Bakanımız Ahmet DEMİRCAN ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya Ziyaretlerinde Bulundular.Emrah Buluta Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulundular.Emrah Bulut Kardeşimiz Burdurda bugün Akşam Saatlerinde Annesine,Kardeşlerine,Sevenlerine  Kavuştu.Afrinde “Zeytin Dalı”Operasyondaki ve Tüm Ülkemizdeki Askerlerimizi,Polislerimizi Rabbimiz Korusun.Emrah Kardeşimize Acil Şifalar Diler.Ailesine Geçmiş Olsun Dileklerimizi İletirim.

- Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Haberi

Gazi Emrah Bulut’u, Gazilik şerefine eriştiği ilk günden beri GATA’daki tedavi süresi boyunca yalnız bırakmayan ve Gata’da da ziyaret eden AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Zeytin Dalı Gazimiz Emrah Bulut’u babaevinde Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulundu. Ziyarette Gazi Bulut, Zeytin Dalı Operasyonu ve çatışma hakkında bilgi verdi. Başkan Mengi ve Akbıyık ile Yönetim Kurulu Üyeleri, bir süre sohbet ettikten sonra Gazi evinden ayrıldı.

- CHP Burdur İl Başkanı Osman Gök Paylaşımı

Yaralandıktan sonra Ankara GATA’da tedavi görürken ziyaret ettiğimiz ancak ailesinin haberi olmadığı için fotoğraflarını paylaşmadığımız Emrah Bulut'u dün Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’in Ankara’ya araç göndererek alıp ailesine teslim ettik.

- Burdur İyi Parti yaşananlara tepki gösterdi

Burdur İyi Parti İl Başkanı Osman Kurt ve Başkan Yardımcısı Ahmet Döğer ise yaşananlara tepki veren taraf oldular. Başkan Kurt bizi mutlu eden Emrah Bulut’un sağ sağlim ana evin gelmedi oldu derken, yaşananları da uygun bulmayan bir paylaşımda bulundu. Kurt, “Tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettiğimiz Emrah Kardeşimizin ana evine sağ sağlim gelmesinden büyük mutluluk duyduk, şehit ve gaziler üzeriden siyaset yapmanın uygun olmadığı düşüncesiyle bu konu ile alakalı paylaşımlarda bulunmadık, bulunmayacağız da. Afrin operasyonunda yaralanan Emrah Bulut kardeşimiz nezdinde ve tüm gazilerimize şifalar dilerim, bu vesile ile tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum” dedi.

Başkan Yardımcısı Döğer yaşananları ucuz siyaset olarak yorumlayarak, “Herhalde en ucuz siyaset, şehit ve gaziler üzerinden yapılan siyasettir” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR GÜZERGAHI ISPARTA'YI GERDİ

BURDUR GÜZERGAHI ISPARTA'YI GERDİ