Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,645 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Şerif Yılmaz, Devletin Şefkatli Yüzü Olmaya Devam Ediyor

Şerif Yılmaz, Devletin Şefkatli Yüzü Olmaya Devam Ediyor

Engelli Kızın İsteğine Anında Cevap Verdi

02 Aralık 2017 Cumartesi 14:15 GÜNDEM

Vali Şerif Yılmaz, Burdur KYK İl Müdürlüğüne bağlı Safahat Öğrenci yurdunda kalan Görme Engelli Öğrenci Hatice Ateş’in talep ve isteklerini dinledi.

Hatice Ateş’in ziyaretinde KYK İl Müdürü Sami Kala ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür V. Hasan Güven yer aldı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tarih bölümü 1’inci sınıf öğrencisi olan görme engelli Hatice Ateş, ulaşım noktasında yaşadığı bazı durumları Vali Yılmaz’la paylaşarak, talep ve isteklerini kendisine iletti.

Görme Engelli Öğrenci Hatice Ateş’i dinleyen Vali Yılmaz, gerekli yardımı yapacaklarını kendisine ifade etti.Vali Yılmaz, ziyarette yer alan İl Müdür V. Güven’e Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 24 saat süreyle engelli vatandaşlarımızın sağlık ve eğitim ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermesi için ilimize tahsis etmiş olduğu engelsiz ulaşım aracıyla öğrenci Hatice Ateş'e gerekli yardımın yapılması talimatını verdi.

Kendisini dinlediği için Vali Yılmaz'a teşekkür eden Görme Engelli Hatice Ateş, gösterdiği yakın ilgi ve alakası için memnuniyetini ifade etti. Vali Yılmaz, devletimizin her zaman engelli vatandaşlarımızın yanında olacağını ifade ederek, yıllarca unutulmuş olan sosyal devlet olmanın gereklerinin bir bir yerine getirildiğini ifade ederek, kendisinin de her zaman engelli vatandaşlarımızın yanlarında olacağını sözlerine ekledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Lisinia Tayvan Yolcusu!

Lisinia Tayvan Yolcusu!