27 Mayıs 2020 Çarşamba

Serdar Başgül ve Abdullah Sartekin'e Yeni Görev

Serdar Başgül ve Abdullah Sartekin'e Yeni Görev

.

03 Mayıs 2019 Cuma 10:21 GÜNDEM

Burdur Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Başgül ile Fen İşleri Müdürü Abdullah Sartekin arasında geçtiimi Mart ayında yaşanan tartışma sonrası haklarında soruşturma başlatılarak görevlerinden el çektirildiği duyurulmuştu.

Sonuçlanan 31 Mart Yerel seçimleri sonrası yeniden Başkan seçilen Ali Orkun Ercengiz, Burdur Belediye Başkan Yardımcısı Serdal Başgül’ü Çevre Koruma Müdürlüğüne getirirken, Fen İşleri Müdürü Abdullah Sartekin’i ise İmar Müdürlüğünde tekniker olarak görevlendirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Sanat eseri

22 Kasım 2015 Pazar 10:25

Heykeltraşa epey iş çıkacak hanımefendi iyi ki belediyeyi aldılar demiştir şimdiye.İş olsun vatandaş para kazansın

canan

20 Kasım 2015 Cuma 07:10

Belediye masraftan kaçsa zaten o çevreyi güzelleştirme çabasına girmezler. kuşların bu soguk havada aç kalmaması için yapmışlardır, bunu düşünmemek çok zor değil aslında.

simitçi kamil

20 Kasım 2015 Cuma 06:26

syn heykeltraş sen git ekmeğini taştan çıkart.simitten değil.toplumun hassas olduğu ekmek- aş-iş dalga geçer gibi sanat yapma.simitin yeri burası değil insanların karnı olmalı.İki çift sözümde diğer figürlere.pipo içen resim gençlere kötü hatta çok kötü örnek.Bir de oturma banklarındaki figürler.Neden daraltıyorsunuz insanlarınoturacağı yerleri.İnsanlar iki-üç- kişi oturup sohbet edemeyecekler mi?Figürlerle mi sohbet edecek.Defalarca uyradık kütfen dikkat.Neden benim mah.Karasenir-manastır-tepe-akdere-yenice mah. nato vs. neden aynı özelliklerde değil.ışıklandırma-kaldırım-temizlik vs...vs.. ayrımcılık bunun adı.

Yandaş

19 Kasım 2015 Perşembe 21:33

Işte haber bu!

Onur

19 Kasım 2015 Perşembe 19:48

Bence simitçiyi de gerçek bir insandan yaptılar yok artik bomba15

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Okan Meclis Öncesi Bir Kez Daha Hatırlattı

Başkan Okan Meclis Öncesi Bir Kez Daha Hatırlattı