16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Şehit Yakınlarından, Vali Yılmaz’a ziyaret

Şehit Yakınlarından, Vali Yılmaz’a ziyaret

Her Fırsatta Şehit Yakınların Koşan Vali'ye İadeyi Ziyaret

13 Şubat 2018 Salı 15:03 GÜNDEM

Şehit Er Süleyman Efek’in annesi Fatma Efek ve Şehit J. Uzm. Çvş. Hikmet Zengin’in kuzeni J. Uzm. Çvş. Esat Zengin Vali Şerif Yılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyaretlerde Şehit Annesi Efek’e Şehidin amcası İbrahim Efek ve Şehidin kuzeni Esat Zengin’e ise eşi Keziban Zengin eşlik etti.

Fırsat buldukça şehit aileleri ile değişik vesilelerle bir araya gelen hüzünlerini sevinçlerini paylaşmaya çalışan Vali Yılmaz, Mardin Dargeçit’te Şehit Düşen J. Uzm. Çvş. Hikmet Zengin’in kendisi gibi asker olan ve El Bab’ta görev yapan kuzeni Esat Zengin’in Ağustos ayında Burdur’da yapılan düğününe katılmıştı. Ayrıca şehit Annesi Fatma Efek’in davetini kırmayan Vali Yılmaz, Şehit oğlu Süleyman Efek için Yeşilova Sazak Köyünde okuttuğu mevlide iştirak etmişti.

 

Bugün de kendisini ziyarete gelen Şehit yakınlarını makamında kabul eden Vali Yılmaz, Efek ve Zengin aileleri ile bir süre görüşerek sohbet etti. Ziyaretleri dolayısıyla her iki aileye de memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Yılmaz, herhangi bir talep ve sıkıntıları olması durumunda çekinmeden gelebileceklerini belirtti. El Bab’ta görev yapan Esat Zengin’e de görevinde başarılar diledi.

 

Şehit Annesi ve Şehit Kuzeni gösterdiği yakın ilgi ve alakası dolayısıyla Vali Yılmaz’a memnuniyetlerini ifade ettiler. Ağustos ayında yapılan düğününün ardından görev yaptığı El Bab’tan ilk defa izinli olarak memleketine gelen Esat Zengin, Vali Yılmaz’a düğünlerine katılarak mutluluklarına ortak olduğu için ayrıca teşekkür etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ak Parti Burdur Teşkilatından Tam Kadro MHP'ye Ziyaret

Ak Parti Burdur Teşkilatından Tam Kadro MHP'ye Ziyaret