25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

Seçimlerden Sonra Kurt'tan İlk Açıklama

Seçimlerden Sonra Kurt'tan İlk Açıklama

''Destek Olacağıma Söz Veriyorum..''

01 Nisan 2019 Pazartesi 15:23 GÜNDEM

Dün akşam itibariyle 31 Mart Mahalli İdareler seçimi oy sandıklarının açılmasıyla birlikte sonlandı. Burdur, yerel seçimlerde kıyasıya yarışa sahne olan iller arasında yer aldı.

YSK tarafından kesinleşmeyen sonuçlara göre seçimin galibi Millet İttifakı'nın Cumhuriyet Halk Partili adayı Ali Orkun Ercengiz oldu.

Ercengiz 26.471 oy ile seçimi birinci tamamlerken, Cumhur İttifakı'nın AKP'li Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt 21.924 oyda kaldı.

Kurt, seçim gününün ardından bir açıklama yayınlayarak teşekkür etti.

Açıklamasına ‘’Değerli Burdurlu Hemşerilerim ve Dava Arkadaşlarım’’ diyerek başlayan Kurt, ‘’Bilindiği üzere genel merkezimizin takdiri üzerine Burdur Belediye Başkanlığına aday oldum.  Adaylığımın kesinleştiği günden seçimlerin yapıldığı güne kadar bize destek olan dava arkadaşlarımızla birlikte son derece yoğun ve tempolu bir propaganda dönemi yaşadık. Öncelikle bu yoğun tempoda partime ve şahsıma, bizleri yalnız bırakmayarak çalışmalarda destek olan parti yönetimine,   partili, partisiz bütün arkadaşlarıma, oy veren ya da vermeyen Burdurlu hemşerilerimize teşekkür ediyor, kendilerine saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Hummalı çalışmalarımız sırasında bizleri yalnız bırakmayan seçim çalışmalarında emeği geçen herkesten ayrıca helallik istiyorum.

Seçimler hizmet yarışıdır. Bizler koltuklar için değil, milletimizin ve ilimizin çıkarları için mücadele eden Ak Parti'nin hizmet neferiyiz. Bugün Burdur Belediye başkanlığını alamasak da hedeflerimiz aynen devam etmektedir.  Küçük hesaplarla değil, büyük hedeflere doğru, tüm hemşerilerimizle birlikte yol almak için bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da durmadan çabalayacağız. Güzel Burdur’umuza olan hizmet aşkımızı ve sadakatimizi, sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışarak ve inancımızı diri tutarak göstereceğiz.

Ben Deniz Kurt olarak, seçim sonucunun ilimize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, seçilen arkadaşa başarılar diliyorum. Bu vesileyle Burdur Halkının hizmetine her zaman hazır olduğumu Güzel Burdur’umuzun hayrına olacak her türlü projede halkım adına destek olacağıma söz veriyorum. Tüm Burdur Halkını saygıyla selamlıyor, hepinizi Allah'a emanet ediyorum" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

MAKÜ

06 Ekim 2015 Salı 14:14

MAKÜ öğrencilerinin güzergahı sadece şehir merkezinden İstiklal Yerleşkesi’ne olmak üzere ulaşım ihtiyacını hiç bir maliyeti olmadan ihale açılarak 50-60 araçlık 2. Otobüs Kooperatifi kurularak rahatça sağlanabilir.

Kenan gül

06 Ekim 2015 Salı 13:31

Bir öğrenci olarak 5 ekim tarihinde köprü başından otogara kadar olan bölgede otobüs kartımı yükletecek bir dükkan bulamadım. ticaret odasının yanında bir işyerinin kart yüklemesi yaptığını söylediler oraya gittiğimde o anda yükleme yapamayacağını yarın gelmem gerektiğini söyledi. Meydana gidecek kadar bakiyem olsa zaten meydana gideceğim, Bu eziyet değil de nedir öğrencilere , akşam saatlerinde ise yarım saate yakın dolmuş beklemek zorunda kalıyoruz. Buna bir çare bulunsun. memleketteki arkadaşlarıma Burdur u tercih etmemelerini söylüyorum, ulaşım rezalet.

MAKÜ

06 Ekim 2015 Salı 12:16

MAKÜ öğrencilerinin sadece şehir merkezinden İstiklal Yerleşkesi’ne ulaşım ihtiyacını karşılayacak çözüm olarak 50-60 araçlık yeni bir Otobüs Kooperatifi KURULMASI İLE ÇÖZÜME KAVUŞUR.

VATANDAŞ

06 Ekim 2015 Salı 07:03

SAYIN BELEDİYE BAŞKANINA İSTİKLAL YERLEŞKESİNE ULAŞIM İÇİN BİR ÖENERİDE BULUNACAĞIM.İLK ETAPTA MALİYET BÜYÜK OLABİLİR AMA BİR CANIN MADDİYAT İLE ÖLÇÜLMEYECEĞİNİ BAŞKAN İYİBİLİR.YEŞİLTEPEDEN İSTİKLAL YERLEŞKESİNE BİR TELEFERİK SİSTEMİ KURULSA HEM ŞEHİN BİR GÖRÜNTÜSÜ HEM ULAŞIM SİSTEMİNİN ÇÖZÜLECEĞİNİ DÜŞÜNÜR İLGİLİLERDEN GEREĞİNİ ARZ EDERİM.

vatandaş

03 Ekim 2015 Cumartesi 19:58

Eski düzen istiyorlar ögrenciler hep

sayın belediye başkanım

02 Ekim 2015 Cuma 19:42

sayın belediye başkanımıza cagrı lütfen şu otobüsleri denetleyin denetlettirin eski otobüslerle yolculuk yapıyoruz frenleri zor tutan arabalar var isterseniz binin hakvereceksiniz lütfen başkanım denetleyin birde ögrenciler geldi fuullll kalabalık allah muhafaza birşey olsa başkanım vicdanınız sızlamazmı otobüsler eski çogu lütfen dikkate alın kış geliyor yüzlerce ögrençi iç içe lütfen sayın bomba 15 yetkilisi sizlerde aracı olun ki bir düzen gelsin ögrencileirimizin hayat ları herşeyden degerli bir otobüs haddinden fazla yolcu alıyor

yazıklar olsun

02 Ekim 2015 Cuma 19:38

bakın eyyy yetkililer bir çare bulun oturup o koltuklarda kos kos kurulmayın ögrenciler balık istipi gibi otobüslerde allah korusun bir kaza yada bişey olursa bunun vebalini nasıl çekeceksiniz neyin kararrını alıyorsunuz sizler arabanıza binip gidiyorsunuz bazılarıda göbeklerini büyütüyor yazık degilmi yüzlerce ögrenci iç içe sıkıştırılmış bir şekilde otobüs dolu halen şöför diyorki beyler ilerleyelim diyor be insaf adam daha nerene bindireceksin yetkililer uyanın allah korusun feci birşey olmadan bir care bulun

Uygur

02 Ekim 2015 Cuma 18:56

Öncelikle otobüslere guzergahlatina göre numara verilmeli. Ornagin meydan istiklal arası için Mi veya i1 gibi. Saatler tüm dudaklara yazılmalı. Haritali şekilde su anda buradasiniz. Ve suraya g1 ile buraya mi5 ile gidilir gibi tablolar oluşturulmalı. Otobüsler sürekli devam etmeli. Periyodu azaltılmalı. Gerekirse öğrenci aktarma yapmalı ama ek ücret odememeli. Bu çözüm tüm halk için de uygun olacaktır.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Keyik: “Stratejik Önemi Yüksek Bir Süreç Başladı”

Başkan Keyik: “Stratejik Önemi Yüksek Bir Süreç Başladı”