20 Eylül 2019 Cuma

  • 5,743 TL
  • 6,328 TL
  • 276,53 TL
  • 100.237

Rektör Korkmaz'dan Anlamlı İstek

Rektör Korkmaz'dan Anlamlı İstek

Teşekkür Mesajı Yayınladı

24 Mayıs 2019 Cuma 17:03 GÜNDEM

Rektörler kararnamesiyle birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Adem Korkmaz, teşekkür mesajı yayınladı. Teşekkür mesajının ardından Rektör Korkmaz, kendisine tebrik amaçlı çiçek göndermek yerine; vatanımız için canını veren  kahraman şehitlerimizin aileleri için bağışta bulunmalarını istedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Adem Korkmaz teşekkür mesajı yayınladı. Sözlerine ‘’ikinci defa Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi rektörlüğüne atanarak, şehrimize ve ülkemize hizmet edecek olmanın gururunu bir kez daha yaşamaktayım’’ diyerek başlayan Korkmaz, ‘’dört yıllık görev sürem boyunca desteklerini esirgemeyen ve sorumluluğu ağır bu onurlu göreve beni yeniden layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Yükseköğretim Kurulu Başkanımız Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç başta olmak üzere Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanvekili Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş ve saygıdeğer eşi Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sevgi Kurtulmuş, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sayın Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Burdur Valisi Sayın Hasan Şıldak, Adalet ve Kalkınma Partisi Burdur Milletvekilleri Sayın Bayram Özçelik ve Sayın Yasin Uğur, Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Sayın Dr. Mehmet Göker, Burdur Belediye Başkanı Sayın Ali Orkun Ercengiz ile Yükseköğretim Kurulunun değerli üyelerine, üniversitemizin akademik ve idari personeline, basın mensuplarına, tüm sivil toplum kuruluşları temsilcilerine ve Burdur halkına teveccühleri için teşekkür eder, saygılarımı sunarım. Üniversitemizin bu yeni döneminin şekillenmesine katkıda bulunan herkese samimiyetle ve içten dileklerimle şükranlarımı sunar, dönemin MAKÜ ailesi için, şehrimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim’’ dedi.

İkinci defa Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Adem Korkmaz, kararnamenin yayınlanmasının ardından kendisine tebrik amacıyla çiçek göndermek isteyenlere, bağış yapmalarını istediğini belirtti. Korkmaz, çiçek göndermek isteyenlerin, bunun yerine vatanımız için gözlerini kırpmadan canlarını feda eden kahraman şehitlerimizin ailelerine bağışta bulunmasını istedi.

İşte Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tarafından Yapılan Anlamlı Duyuru;

Kutlama amacıyla çiçek ve benzeri hediyeler gönderilmesi yerine, bu vatan için canını feda eden kahraman şehitlerimizin ailelerine yardım amaçlı bağış yapılmasının daha uygun olacağı düşünülmüştür.

Bu çerçevede bağış yapmak isteyenler isim ve kurumlarını belirterek aşağıda belirtilen hesap numarasına bağış yapabilirler. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet ve anlayış için teşekkür ederiz.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü

 

Banka                   : Türkiye Vakıflar Bankası

Banka Şubesi    : Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi / Burdur Bağlı Şubesi

Hesap Sahibi     : Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlük Özel Kalem

IBAN                     : TR52 0001 5001 5800 7308 9070 05

Bomba15

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Talimatı Verdi

Başkan Talimatı Verdi