16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Rektör Adem Korkmaz Her İlçenin Mezuniyetine Yetişti

Rektör Adem Korkmaz Her İlçenin Mezuniyetine Yetişti

Öğrencilerini Mutlu Günlerinde Yalnız Bırakmadı

10 Mayıs 2018 Perşembe 21:53 GÜNDEM

Her yıl Burdur Atatürk Stadında düzenlenen MAKÜ’nün mezuniyet töreni, değişen zemin yüzünden bu yıl yapılamadı.

Zeminin çim sahadan sentetik halı sahaya dönmesinden dolayı zarar göreceği endişesi ile verilmeyen izinden dolayı her ilçe mezuniyet törenlerini kendi okullarında yapmak zorunda kaldı.

Hal böyle olunca mezun öğrencilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmak istemeyen MAKÜ Rektörü Adem Korkmaz, tüm ilçelere koşmak zorunda kaldı.

İlk geçtiğimiz Pazartesi günü Çavdır Meslek Yüksek Okulunun mezuniyetine giden Rektör Kokmaz, ertesi gün Gölhisar MYO’nun mezuniyetine yetişti.

Bugün (10 Mayıs Çarşamba) art arda düzenlenen Bucak’taki mezuniyete oradan da vakit kaybetmeden Ağlasun’a geçen Rektör Adem Korkmaz her ilçenin mezuniyet törenlerine yetişerek hem öğrencilerle hem de aileleriyle birlikte  olmayı başardı.

Korkmaz  yarında (11 Mayıs Cuma) sabahtan Tefenni’ye geçerek buradaki mezuniyet törenine katılacak, oradan da Burdur Merkeze gelerek, Cumhuriyet Meydanında düzenlenecek olan mezuniyet törenine yetişecek.

Her yıl mezuniyet törenlerinde düzenlenen konser organizasyonu bu yıl Afrin Operasyonu ve verilen şehitlere saygı için yapılmayacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ak Parti'de Şok İddia; Zorla İmza mı Toplanıyor!..

Ak Parti'de Şok İddia; Zorla İmza mı Toplanıyor!..