20 Mayıs 2019 Pazartesi

  • 6,010 TL
  • 6,720 TL
  • 247,46 TL
  • 86.771

Osman Kurt, Destek İçin Sahalarda

Osman Kurt, Destek İçin Sahalarda

''Hiçbir şey yoktur ki, kan bağından güçlü olmasın''

13 Mart 2019 Çarşamba 18:58 GÜNDEM

Burdur İyi Parti'nin Kurucu İl Başkanı ve Milletvekili Adayı olan Osman Kurt, Kuzeni AK Parti Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt için sahalara indi. 

Geçtiğimiz haftalarda bazı gerekçelerle İYİ Parti'den istifa eden Osman Kurt, AK Parti'den Belediye Başkan Adayı olan kuzeni Deniz Kurt için destek ziyaretlerinde bulunuyor.
Bir yıl önce İYİ Parti'den Milletvekili adayı olduğunda kuzeni Deniz Kurt'un desteğini sosyal medyadan "hiçbir şey yoktur ki, kan bağından güçlü olmasın" sözüyle duyuran Osman Kurt, şimdi de kuzeni ve kardeşi Deniz Kurt için aynı düşünceyle sahalara indi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mustafa

14 Mart 2019 Perşembe 10:38

kurucu il başkanı olmuş istifa etmiş sahalara inmiş helalll

Faydalı Faydasız

04 Eylül 2015 Cuma 20:48

{ enver dicle isimli kişinin yorumuna cevap : } Sayın Dicle 26 ayda sen ne fayda sağladın.Onu bir yaz da duyalım.

ömer özgün

04 Eylül 2015 Cuma 06:49

{ osman isimli kişinin yorumuna cevap : }ben Burdur dışını da Avrupayı da gayet iyi biliyorum.ayrıca DSP zamanında ,DYP ve ANAP zamanlarındaki Burduru da gayet iyi biliyorum.Burdurlular kendisine kimlerin hizmet ettiğini de gayet iyi biliyor. Karalamaktan vazgeçin.

mustafa bilgiç

03 Eylül 2015 Perşembe 11:00

{ SELİM isimli kişinin yorumuna cevap : } siz bucak ta yasayan süzmelerden misiniz bu kadar açık konuştuğunuza göre sizde bu süzmelerden siniz

mehmet

03 Eylül 2015 Perşembe 08:54

bende burdurlu değilim amma burdurdayım tokatlı anlaşılan senide bi yerlere getirmişki yalakalık yapıyosun...

mehmet

03 Eylül 2015 Perşembe 08:51

yağız senin beklentin ne şimdi sen kime yalakalık ediyon bi onu söyle seni il başkanımı yapma sözü verdi.

Tokatlı

01 Eylül 2015 Salı 19:32

Enver dicle sen kim oluyorsunda burdur hakkında yorum yapabiliyorsun? Bide 26 ay kalmışsın! Adam olsaydın tokatta bi görev alırdın amma 26 ay önce amma 26 ay sonra:)

Üniversiteli

01 Eylül 2015 Salı 09:48

Sn. Özçelik üniversite yakınında arsası olduğu iddiası konusunda ispata çağırmıştı. Bu kadar net hodri meydan demişken ve bu ispatlanamıyorken dedikodu üzerinden hareket etmek bir müslümana yakışmaz.Kişiler müfteri durumuna düşer. Burdur'u büyütmek istiyorsak büyük düşünmeliyiz. İleri görüşlü olmalıyız. Biz sadece üniversiteyi şu anki fakülte sayısına göre değerlendiriyoruz. Allah'ın izniyle üniversitemiz çok daha fazla büyüyecek ve çok alana ihtiyacı olacak. Şu anki kampüs yeri boyut ve konum açısından (antalya faktörü) son derece isabetlidir. Sit alanı olan ve deprem riski çok yüksek olan göl civarı yanlış olurdu. Bir de bu yer komisyon marifetiyle belirlenmişti. Komisyon üyeleri ve dönemin Valisi dururken Sn.Özçelik'in acımasızca eleştirilmesi hem haksızlıktır hem de komisyondaki değerli büyüklere saygısızlıktır.

seyyah

01 Eylül 2015 Salı 01:19

Universiteyi şehre hiç bir faydası olmayacak ama kendi arazilerine deger katacak bir yere kurduran,yeni hastaneyi ferah geniş bir mekan yerine 3-5 binasının degeri kaybolmasin diye sıkışık bir alana hapsetmeye çalışan, kendisine emir erligi yapmayan müdürleri gorevden aldiran, ulkenin her yerinde daglar delinip yollar yapilirken düz ovada golhisar ve yesilovanin yollarini yillarca yaptiramayip kazalarda olenlerin kanina giren, paralel çetenin bir numaralı savunucusu olan birini genel merkez aday yaparsa diyecek birşey yok. Bayram ozceligin adaylığı benim gözümde akpartinin aday seçme yetenigidir. Eger aday gosterilirse ak parti Türkiye genelinde boyle hatalar yapabileceği için kendi sonunu hazırlamıştır.

Babayörük

31 Ağustos 2015 Pazartesi 17:41

3 yıldır ailemin işleri nedeniyle Burdur'dayım. Ben böyle bir vekil görmedim. Halkla iç içe,herkesin derdini dinleyen,sorunları çözmeye çalışan,isim isim yolda gördüklerini tanıyan müthiş bir insan. Burdurlular vekilinizin kıymetini bilin. Ankarada iller özgül ağırlığına göre değerlendirilir. Kabul etmeliyiz ki Burdurumuz bu konuda biraz geride kalmış ama Bayram Beyin müthiş gayreti ile bir çok konuda alacağından çok daha fazlasını aldı. Beni hiç tanımadığı halde kendisine derdimizi anlattık. Siz Burdurlu ailelere ekmek veriyorsunuz deyip bizi Bakanın özel kalemine kadar gönderdi ve Bakan Bey sağolsun bize yardımcı oldu. Farklı bir partiye oy vermiş olmama rağmen bu olaydan sonra Ak Partiye oy verdim.Vekilinizin kıymetini bilin.

Uygur

31 Ağustos 2015 Pazartesi 19:59

Burdur bir köy değildir. Üniversite bayram bey sayesinde gelmişse teşekkür ederim. Ortuluye tasinmissa da bir daha düşünsün. Burdurda zenginler var ama burdura iş yapani yok

Yağız

31 Ağustos 2015 Pazartesi 17:30

Enver dicle,galiba akparti teşkilat başkanı olsun.sen önce 26 ay burdurda kalıp ta geçirdiğin fitne günlerinin hesabını ver.12 yıl memleketine tbmm ye hizmet eden birinin adını desturla al.canın yanmış galiba.git tokat vekillerini dizayn et düş burdurun yakasından.yada vekil adayı ol burdurdan.yada sus köşende otur.

mehmet

31 Ağustos 2015 Pazartesi 12:29

oy moy yok sana insanda biraz vicdan olur

osman

31 Ağustos 2015 Pazartesi 10:10

sayın ömer özgün siz hiç burdur dışına çıkmıyorsunuz herhalde güney doğu illerine bi bak kayseriye bi bak konyaya bak bayram özçeliğe yalakalık yapma öbür dünyada hesabını veremezsin

Ömer Özgün

31 Ağustos 2015 Pazartesi 07:27

Sn. Bayram Özçelik 'e Burdur için bir çivi çakmadı demek için ya gözü kör olmak lazım yada ideolojik saplantı içinde olmak lazım.30 bin öğrencinin okuduğu , yüzlerce öğretim elemanın ve idari personelinin bulunduğu bir üniversiteyi Burdura kazandıran ilçe ve köylerde yaptığı hizmetleri herkesin bildiği, gönderilmesini sağladığı ödeneklerle şu an üzerine bastığınız asfalt yolların yapılmasını sağlayan bir vekili, üstelik Burdur tarihinde Burdurun sorunlarına hakim olan ender bir vekili karalamaktan vazgeçin ,aday olsun bu halk yapılan hizmetlerin gereğini yapacaktır. Bu yorumu sansürlemezse sayın editör memnun olurum.

serkan

31 Ağustos 2015 Pazartesi 06:41

Yav yeter bu kadar hakkı nasıl ödeyeceksin.bunun ahiretide var. yediğin yaptığın sana yeter. Dürüst adamları hep aldın. yeterki senin sözün geçsin diye bütün değerleri ayaklar altına aldın.yetmez mi. Sayın Genel merkezimiz görün bunu artık. 12 yıl boyunca iktidar ol ve sen vekillik yap ama burdurlunun gönlünü kazanama. Niye hep bana hep bana dedi. Ak parti daha sana ne yapacak. bir proje üretme. 12 yıl dile kolay. fethiye yolu yapılmadı. komedi gibi. yeni başladı oda eminim sen gittin diye başlamıştır. YENİDEN OLURSA EMİN OLUN İPTAL OLUR. kayda değer bir şey göster.12 yıl. Git yaptığın haksızlıkların zulümlerin tövbesini yap.

Uygur

31 Ağustos 2015 Pazartesi 06:38

Gelecek seçimlerde de durum aynı olursa ne olacak. Hükümet kurulmazsa. Zaten ise alınacak yakını kalmadı, belediye kalmadı, yolun açık olsun. :)

SELİM

30 Ağustos 2015 Pazar 21:09

özçeilk senin bucaktaki zübbe oRTAKLARIN 4 YIL ÖNCE SİGARA PARASI BULAMAZKEN SİMDİ MERMER FABRİKASI SAHİBİ 5 YIL ÖNCE PATİNİN SEKRETERİNE HAKARET EDENLER KİMİ BARAJLAR KRALI KİMİ BUCAK BELEDİYES, MÜTAHİDİ OLDU DAVUTOĞLU VE ERDOĞAN PARALELLE MÜCADELE EDERKEN İNLERİNE GİRECEĞİZ DERKEN BAYRAM ÖZÇELİĞİN SAYEYİNDE PARALELCİLERİN BUCAKTAKİ BÜTÜN İNŞAATLARI OTOPARK AYIRMADAN ARSANIN TAMAMINA İNŞAAT YAPIYORLAR NEDEN BU PARALELLCİLERE TÖRANANS TANINIYOR BELEDİYE BAŞKANIDA PARALELCİ BAYRAM ÖZÇELİK TE TAM SZM PARALELLCİ PARALELCİ OLMAYAN ZAVALLI AK PARTİLER SEÇİM SONUÇLARINA AĞLARKEN BAYRAM ÖZÇELİK VE BUCAKTAKİ EKİBİ KAHKAHA ATIYORDU TIPKI BUGÜN TV DEKİ YORUMCULAR VE NAZLI ILICAK GİBİ ESAS AK PARTİLİLER YAS TUTTU BAYRAM VE EKİBİ BUCAK BELEDİYESİNDE PARALELCİLERİN İNŞAATLARINA RUHSAT VERDİ GENEL MERKEZ BUNU ARAŞTIRISA BUULACAK VE ARAŞTIRACAK BAYRAM ÖZÇELİK KENDİNE ÇOK GÜVENİYORSA BAĞIMSIZ ADAY OSUN NASIL OLSA BUCAKTA RIZA SARRAF GİBİ HORTUMCULARI VAR EY DAVUTOĞLU BURDUR U İYİ SÜZ ÇÜNLÜ BUCAKTA ÇOK SÜZME VAR

kanki

30 Ağustos 2015 Pazar 19:40

12 yıl vekil ol burdura bir çivi çakma. üniversiteyi şehrin 12 km dışına kurdur ili ticaretten mağdur et. kendi dediğin olsun diye ehil kişileri sürekli değiştir. belediye seçimlerinde ihanet et. müdürlüğün kağıt üstünde başarısının ne katkısı var bütün kurumların ile desteklediğin halde. sağlık hizmetlerini öldür.hani hastane. bucağın hastaneye ihtiyacı yokken veya 10 sene idare edecekken yaptırdılar(sakın katkım var deme haberin bile yok tu) burdurun hastanesi nerede sayın vekil. Sırf aynı yere hastane yaptırmak için yamalı bohçaya çevirdin . sağlık müdürlüğü binası ne işimize yarar. acil olan yataklı servisler. güçlendirme yaptırdın 40 yıllık binaya oda yanlış olmuş. Gitti memeleketin paraları senin umurunda mı sen kendi keyfine bak. siyasi geleceğin için ili birbirine kat olur mu

enver dicle

30 Ağustos 2015 Pazar 22:37

Senin ne niyetin hayr, nede akibetin.3 dönem milletvekilliğinin 26 ayına şahit oldum.Millete zulümden başka yaptığın birşeyi görmedim. Tek yaptığın şey sana emirerliği yapacakları makama getirme gayretinde oldun.Aynı şeyleri Ak parti genel merkezine de gönderdim.Boşuna heveslenme senin siyasi hayatın bitti, Burdur da senden kurtuldu

osman

30 Ağustos 2015 Pazar 22:27

Belediye seçiminde dediğin olmadı diye aleyhte çalışınız. Baban dahil deklere ettiniz. Sırf haklı çıkmak için bizim dediğimiz oldu demek için davaya sırtını döndün. Hastane binasının yeri degismesin diye burdur un sağlık geleceğini mahvettin.

celal

30 Ağustos 2015 Pazar 22:18

İnsana bir sahte altın versen ikincisini ister ikincisini versen üçüncüsunu ister.bu insanın gözünü bir avuç toprak doyurur. Yeter nefsin için Burduru kullandigin. Burdur a memlekete ne katkın oldu. 12 yılda müdür değiştirmekten küçük hesaplar yapmaktan başka ne yaptın. Eğer merkez bunuda görmüyorsa artık ne yapalım. Burdur da oy yok bayrama

ali

30 Ağustos 2015 Pazar 08:32

bu kadar cazip gelen ne , yetmedimi burdurumuza çektirdiğin .yetmedi tabi cebini tamamen dolduramıdın tabi .

misafir

30 Ağustos 2015 Pazar 05:36

durmak yok yola devam ama senınle degıl sen aday olursan sebahattın akkaya ornegı gıbı hüsran olacaktır

Mehmet ali akgün

29 Ağustos 2015 Cumartesi 20:27

Bayram Özçelik in Ak parti adayı olması artık uzak bir ihtimal. Üç dönemde Anlkara onu iyi tanıdı...

Mola Osman

29 Ağustos 2015 Cumartesi 19:52

Bence bir işi tadında bırakmak lazım. Ak Parti sayesinde üç dönem vekil oldu. Ak Partinin geneldeki hizmetlerini Burdura taşımaya gayret etti. Gayretleri için çok teşekkür ediyoruz. Bayram 12 yılda, bey üç dönemde yapacağını yapmıştır. olacağını olmuştur. Bundan sonra Burdura, Burdur insanına ne verecek ki. Parti ile vatandaş ile belediye yönetimi ile hep kavgalı oldu. Bu nedenle keşke aday olmasaydı işi tadında bıraksaydı. Aday adayı olup aday olamaz ise siyaseten külliyen biter. Bunu mutlaka biliyordur. Malum yüksekten düşmek başkadır. Belki bu şekilde noktalaması Burdur halkı için daha hayırlı olur. Bu kez işin rengi değişik...

Ramazan

29 Ağustos 2015 Cumartesi 21:58

Durmak yok yola devam . Burdur senın degerını ıkı ayda anladı

cavit

29 Ağustos 2015 Cumartesi 17:58

depremevleri sakini olarak oy vermeyeceğim

mehmet

29 Ağustos 2015 Cumartesi 17:08

3 dönemdir burdur zulum ettin 3 dönemdir hizpcilik yaptın 3 dönemdir ak parti teşkilatlarını birbirine kattın sadece menfaatın ve bucaktaki gargı köyündeki ortakların için çalıştın onları ve kendini zengin etti ortakların ve senin 2001 deki malvarlığınla şimdikiçok farklı burdur için ne yaptın da dördündü dönem hayali kuruyorsu burdurda sadece sen mi varsın ne yaptın burdura dişci bayram ne

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MERMER OCAĞINDA FECİ KAZA

MERMER OCAĞINDA FECİ KAZA