09 Temmuz 2020 Perşembe

ÖNCE BİRLİKTE OLDU, SONRA ÖLDÜRDÜ

ÖNCE BİRLİKTE OLDU, SONRA ÖLDÜRDÜ

KAN DONDURAN CİNAYET

23 Mart 2020 Pazartesi 11:53 GÜNDEM

Edinilen bilgilere geçtiğimiz haftalarda Antalya'da bir gece kulübünde kadın pazarlayıcı S.X ile tanışan 29 yaşındaki öğretmen A.A, bir geceliğine kiraladığı yabancı uyruklu kadın ile önce birlikte oldu sonra öldürdü. Antalya'da gerçekleşen olayın iç yüzü 22 Mart 2020 Pazar günü bugün ortaya çıktı.

Bir geceliğine kiraladığı yabancı uyruklu kadınla birlikte olan A.A o gece sabaha karşı kadını öldürdü. Biranda panik olan A.A önce ne yapacağını şaşırdı ve daha sonra cesedi bir parça kumaşa sardı ve ortadan kaldırmak için Bucak Çamlık Köyü sahil mahallesi Kocabel mevkiine geldi. Önce cesedi ormanlık alana doğru sürüyerek götürdü ve küçük çaplı bir çukur kazdı. Cesedi çukura attıktan sonra üzerine otomobil lastikleri atarak cesedin üzerini kapattı. Panik halinde olan A.A sabah saatlerinde cesedi gömdükten sonra hızla olay yerinden uzaklaştı. Aradan bir hafta kadar geçmesinin ardından kadın pazarlayıcısı S.X yabancı uyruklu kadına ulaşamadı ve polise gitti. Emniyet ekipleri yabancı uyruklu kadının en son kiminle nerde görüldüğü hakkında S.X den bilgiler alarak, olayla ilgili olarak soruşturma başlattılar. İfadesi alınmak üzere Emniyete götürülen 29 yaşındaki Öğretmen A.A emniyette cinayeti itiraf etti ve cesedin yerini söyledi. Olay yerine giden emniyet güçleri cesedi A.A nın gösterdiği ormanlık alanda buldular.
Olay yerinde inceleme yapan emniyet ekipleri, katil A.A nın ifadesini almak üzer Antalya'ya sevk etti. Rus kadının cesedi otopsi ve inceleme yapılmak üzere Antalya Adli tıpa gönderildi.
GAZETEBU ÖZEL HABER: ÖMER ÖZDOĞAN - HÜSEYİN ÇUBUK

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KORONAVİRÜSTEN ÖLEN KİŞİ NASIL GÖMÜLECEK

KORONAVİRÜSTEN ÖLEN KİŞİ NASIL GÖMÜLECEK