24 Haziran 2019 Pazartesi

  • 5,812 TL
  • 6,625 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

OKULLARDA KONFERANS VERİLECEK

OKULLARDA KONFERANS VERİLECEK

MAKÜ BURDUR'A DEĞER KATIYOR

10 Ekim 2018 Çarşamba 16:43 GÜNDEM

MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi ve Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi arasında imzalanan birliği protokol ile hem öğrenciler hem öğretmenler hem de velilere yönelik çok sayıda konferans ve eğitimlerin düzenlenmesine dair bir iş birliği yapılmasına karar verildi.

Üniversitenin her alanda kentine daha fazla değer katması ve katkı sağlaması gerektiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ, orta öğretim öğrencileri ve öğretmenlerine de katkı sağlayabilmek adına her zaman zemin oluşturabileceğini ifade etti.

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCA ise Rektör KORKMAZ’a bu vizyonundan ve desteğinden ötürü oldukça müteşekkir olduğunu ifade ederek öğrencilerin kariyer danışmanlığı doğrultusunda da destek beklediklerini ifade etti. DAMARCA ayrıca Prof. Dr. Adem KORKMAZ'ın son dönemde hayata geçme aşamasında olan, MAKÜ’nün en önemli ve kapsamlı projelerinden Kariyer Geliştirme Projesi ile ilerleyen dönemde ortaöğretime de danışmanlık yapılabileceğini vurguladı.

Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Nermin ULUIŞIK da proje okulu olarak MAKÜ’den daha fazla destek almak istediklerini dile getirerek Burdur'a katkı sağlamak adına kurulmuş Burdur Gelişim Merkezi'ne de ayrıca teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MİNİKLERLE BİR ARAYA GELDİ

MİNİKLERLE BİR ARAYA GELDİ