20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

Muzaffer Bağcı şantiyeleri gezdi, vatandaşla buluştu!..

Muzaffer Bağcı şantiyeleri gezdi, vatandaşla buluştu!..

Başkan Bağcı O Konuya Açıklık Getirdi; Biz Biriz, Diriyiz!..

12 Eylül 2017 Salı 13:39 GÜNDEM

Burdur merkez, ilçe ve köylerinde devam eden asfalt seferberliği göz dolduruyor. Bir taraftan İl Genel Sekreteri Servet Olpak, diğer yandan İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı yapılan çalışmaları yerinde görerek çalışmaları takip ediyor.

 

Tam bir uyum içerisinde çalışıyoruz!..

Ziyaretler esnasında bir süredir gündemi de meşgul eden Servet Olpak ile Muzaffer Bağcı arasındaki soğuk rüzgarlar ve yaşanan kriz söylemlerine de üstü kapalı değinen Başkan Muzaffer Bağcı, Olpak'ı sahiplenir açıklamalar yaparak birlik mesajları da vermeyi ihmal etmedi. "Biz biriz ve diriyiz" diyen Başkan Bağcı İl Özel İdaresinin tüm teşkilatlarının ve birimlerinin tam bir uyum içerisinde Burdur'a hizmet için çalıştığını söyledi. Bağcı, İl Özel İdaresi olarak başta muhtarlar olmak üzere, vatandaşlarla birlikte hizmetlerin devam ettiğini ve edeceğinin de altını çizdi.

3 ilçeye modern asfalt şantiyesi

Geçtiğimiz gün Sıcak asfalt şantiyelerini ziyaret eden İl Genel Meclis Başkanı Muzaffer Bağcı burada hem çalışmaları gözlemledi hem de bölge halkı ile bir araya geldi. Ziyaretlere ilk olarak Gölhisar, Çavdır ve Altınyayla'da ki asfalt şantiyelerini ziyaret ederek başlayan Başkan Bağcı, yapılan tesislerin göz doldurduğunu ifade ederek, kuruluşunda gösterdikleri fedakarlıktan dolayı Vali Şerif Yılmaz'a, İl Genel Sekreteri  Servet Olpak'a, idareci ve çalışanlara da ayrı ayrı teşekkür etti.

193 köy eşit hizmet alacak

Ayrım yapmadan Burdur'un her köşesinin Burdur İl Özel İdaresinden eşit şekilde hizmet aldığını söyleyen Başkan Muzaffer Bağcı, "İl Genel Meclisince belirlenen bütçe ile İlimize bağlı 193 köyün eşit şekilde hizmet alıyor. Sadece köylerimiz değil, şehir merkezinde de İl Özel İdaremiz hizmet ve çalışmalarını sürdürmektedir" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Milletvekili Petek'ten Basın Açıklaması

Milletvekili Petek'ten Basın Açıklaması