20 Mart 2019 Çarşamba

  • 5,421 TL
  • 6,198 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

MÜTEAHHİTLER TOROSGAZ’DA SORUN ÇÖZDÜ

MÜTEAHHİTLER TOROSGAZ’DA SORUN ÇÖZDÜ

DOĞALGAZDA BEKLEMEYE SON

08 Kasım 2018 Perşembe 14:02 GÜNDEM

Burdur Müteahhitler Derneği sahaya indi. Sorunları çözmek adına iş başına gelen Dernek yönetimi ilk ziyaretini Torosgaz’a yaptı. Verimli geçen ziyarette doğalgaz bağlantısı ve kutu bağlama da uzun süreler verilmesinin önüne geçildi.

Geçtiğimiz hafta ilk genel kurulunu yapan ve yönetime seçilen Burdur Müteahhitler Derneği yöneticileri öncelik sorunlarını dikkate alarak kurumları ziyarete başladılar.

DOĞALGAZDA BEKLEMEYE SON

Merkezi Isparta’da bulunan Torosgaz Bölge Müdürünü ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri öncelikli sorun olarak müteahhitlerin gaz alt yapısı ve kutu bağlamada inşaat bitmesine rağmen uzun süre gaz bağlanmadığını dile getirdiler. Torosgaz Bölge Müdürü Oktay Küp, “Biz torosgaz olarak inşaat başlar başlamaz hatta ruhsat aşamasında bize başvursunlar biz inşaat bitmeden alt yapı çalışmalarını yapar doğalgaz bağlantısını yaparız” dedi.

TOPLU ABONELİK KALKTI

Dernek yönetimi” Başka bir sorun olarak doğalgaz tesisatları çekilmeden o binaya ait ne kadar daire varsa önceden abonelik alınmasının önüne geçelim “ teklifine Bölge Müdürü Oktay Küp” Bizim tarafımızdan böyle bir dayatma yapan personeli hemen kapının önüne koyarım. Tek abonelik ile tüm dairelerin tesisatları tamamlanır” dedi.

Verimli geçen toplantının ardından açıklama yapan dernek başkanı Av.Halil Özer , kurumlara planlı bir şekilde ziyaretlerimiz sürecek üyelerin sorunlarına çözüm arayacağız” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

BURDURLU

16 Mayıs 2015 Cumartesi 09:11

süleyman abisi gitti sıra onda burdur da sevilmeyen chp liler partiyi terk ettilermi gerisi gelecek süleymanla barış efendi herşeyi biz yaptık eğer ali orkun şevket beyden veya gökerden başak aday çıkarsaydınız görürdünüz alacağınız oyu

ali

15 Mayıs 2015 Cuma 22:17

Süleyman Erman bu partiyi bir araya getiriyordu ve sahsiyetli duruşu ile özgün bır ağırlığı vardı. Göker e vereceğime pasama vereceğim ilk kez başka bir partiye oy vereceğim. Vefasizlik yapanlar cezasını çekecek.

ahmet

15 Mayıs 2015 Cuma 12:41

Vaaay demek bunları demiştin ha göker bey.ali orkun başkanımızın yanındayız. Göker bizim partimize ihanettir

Kemal

15 Mayıs 2015 Cuma 10:25

Göker efendi, belediye başkanlığı ön seçiminde kaybedince küsmüş ve yıpratma çalışmaları yapmıştı. Başkanımıza helal olsun onun yaptıklarına karşılık bile vermedi ve şu anda tüm adayların olduğu gibi onunda yanında oluyor. Bu da Başkanımızın farkı.

YANDAŞ

15 Mayıs 2015 Cuma 10:24

BİLİRSİNİZ, KURT SİSLİ HAVAYI SEVER... TAM DA SEÇİM ARİFESİNDE NE YAPIYORSUNUZ? SAYIN BAŞKAN ALİ BEY, TAM DA BU ZAMANDA YAKIŞTI MI? DEREYİ GEÇERKEN AT DEĞİŞTİRİLİR Mİ? BARIŞ AYTEN, GENÇ TECRÜBESİZ... YİNE, İŞTE NE OLACAK CHP DEĞİL Mİ DEDİRTMEK Mİ İSTİYORSUNUZ? BİR ŞEYLER YAPIN DA BU HAVAYI KALDIRIN...

Ahmet

15 Mayıs 2015 Cuma 08:11

Ee göker efendi, yediğini hurmalar gün gelir bitarafını tırmalar...

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BAŞKAN ALAGÖZ: MÜCADELEDE BİZDE VARIZ!

BAŞKAN ALAGÖZ: MÜCADELEDE BİZDE VARIZ!