Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,645 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Mehmet Kaya Bağlılığını Böyle Gösterdi

Mehmet Kaya Bağlılığını Böyle Gösterdi

Başkanlık Yarışının Son Dakika Adayı Kaya'dan Bağlılık Paylaşımı

20 Aralık 2017 Çarşamba 18:38 GÜNDEM

Ak Parti Burdur İl Başkanlığı için aday adaylığı belirleme sürecinde adı dahi geçmeyip, son dakika sürpriz şekilde apar topar Ankara'ya çağrılarak, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan karşısına çıkarılan Mehmet Kaya bugün yaptığı paylaşımla Reis'e olan bağlılığını ve sevgisini bir kez daha gösterdi.

Ak Parti Burdur il başkanlığı mülakatı için Ankara'ya çağrılan Birkan İş, Fatıma Küçükkaplan, Osman Erdem ve Volkan Mengi isimlerine son dakika sürpriz bir şekilde son gün çağrılan  Mehmet Kaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la da görüşme fırsatı buldu. Yaptığı paylaşımla bağlılığını gösteren Kaya, " İl Başkanı adayı olmamama rağmen teveccüh gösterilip Ankara'ya davet edilmem sonucu milletin ümmetin lideri Sayın Başkanım Recep Tayyip ERDOĞAN ile görüşme fırsatımız oldu. Memleket ve ümmet için nasıl mücadele ettiğine yakından şahit oldum. 
Bu can bu bedende olduğu müddetçe canımızla ve malımızla kendisinin arkasında olduğumuzu da bizzat kendilerine ifade ettim. 
Allah başımızdan eksik etmesin
" dedi.  

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 0 Yorum

ahmet kural

06 Kasım 2014 Perşembe 09:38

Sevgili Editör: Haberde Doğan marka araç yazıyor resimde başka marka bir araç var. Eğer resim eski ise üst köşesine "ARŞİV" yazabilirsiniz. Ayrıca, haberlerinizde resim için ayrı bir galeri oluşturmanız faydanıza olacağı kanaatindeyim.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Mehmet Karaca Kızını Kaybetti

Mehmet Karaca Kızını Kaybetti