25 Ağustos 2019 Pazar

  • 5,759 TL
  • 6,417 TL
  • 281,81 TL
  • 97.149

Manastır Mahallesinde Kentsel Dönüşüm Başlıyor

Manastır Mahallesinde Kentsel Dönüşüm Başlıyor

İŞTE O PROJE

10 Ocak 2019 Perşembe 10:47 GÜNDEM

“KENTSEL DÖNÜŞÜMÜN GÜVENCESİ TOKİ’DİR, TOKİ’NİN GÜVENCESİ AK PARTİ’DİR”

 TOKİ Kentsel Dönüşüm ile ilgili Burdur’umuzda çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur “ Bozkurt Mahallemizde Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi kapsamında 655 adet konut, 41 Adet ticaret inşaatları, Pazar alanı, sağlık tesisi, karakol ve otopark alanı altyapı ve çevre düzenlemesi projemiz TOKİ Başkanlığımız tarafından 15 Ocak 2019 tarihinde ihale edileceğini geçtiğimiz günlerde basın açıklaması yaparak Burdurlu hemşerilerimizle paylaşmıştık.  Yine İl Başkanımız Volkan Mengi ve Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt ile birlikte yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Necatibey Mahallemizde (Manastır) Kentsel Dönüşüm için TOKİ Başkanlığımız tarafından projelendirme çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışma ile 159.850 m2 alan içinde 555 Konut, Sosyal Donatılar, Okul Alanı, Ticaret Alanları ile projesi tamamlanmış ve çalışmaları devam etmektedir. Yapılan çalışmalar ile ilgili Yine TOKİ Başkanlığımıza bağlı Gedaş Firması tarafından bilgilendirme toplantıları gerçekleşecektir. Bu özel olarak hazırlanan Burdur’a özgü mimarisi olan proje ile Burdur’umuza ayrı bir görünüm kazandıracaktır. Ülkemizde Kentsel Dönüşümün Güvencesi TOKİ olmuştur. TOKİ’nin de güvencesi AK Parti’dir” ifadelerini kullandılar.

“BURDUR’UMUZA YENİ KONUTLARIN KAZANDIRILMASI İÇİN ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “ Bozkurt Mahallemizde yapılacak olan Kentsel Dönüşümün ardından Necatibey Mahallemizde de TOKİ Başkanlığımız tarafından Kentsel Dönüşüm Projesi çalışmaları tamamlandı. Yeni hazırlanan proje TOKİ’nin Kentsel Dönüşüm mimarı olduğunun kanıtıdır. Necatibey Mahallesinde yapılacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarının her aşamasını kademe kademe Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Belediye Başkan Adayımız Deniz Kurt ile birlikte yakinen takip ediyoruz. Burdur’umuza hayırlı olsun” şeklinde belirtti.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mehmet çetin

14 Şubat 2019 Perşembe 12:26

depremevleri tokisini baslmaadan daha bi sonuç alamadan böyle seylere gerek yok deprem evlerinin bi civi bile cakılmadıki necatibey mahallesine başlansa...

Musa Tanrıöver

10 Ocak 2019 Perşembe 15:12

İşallah olur Burdur merkez TOKİ’yi cokkk bekledi hadi işallah bu sene

Vatandas

10 Ocak 2019 Perşembe 13:11

Bayram bey yine seçim öncesi ak parti adayının kaybetmesi için bir operasyon çekiyor... Ne olur yani Deniz Kurt seçimi kazanıncaya kadar bu işlere karışmasan... illaki bi mikserlik yapacaksın dimi... Sebahattin hocada bu toki tantanasıyla seçim kaybetmişti. Yazık gerçekten.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

KAMU RANTINA EVET, BİREYSEL RANTA HAYIR

KAMU RANTINA EVET, BİREYSEL RANTA HAYIR