27 Mayıs 2018 Pazar

  • 4,707 TL
  • 5,492 TL
  • 196,80 TL
  • 103.200
SON DAKİKA

MAKÜ'nün Mezuniyetine Damga Vuran Aşık

MAKÜ'nün Mezuniyetine Damga Vuran Aşık

Binlerce Kişinin Önünde Sevdiği Kıza Evlilik Teklifi Etti

26 Mayıs 2017 Cuma 10:32 GÜNDEM

Binlerce kişinin katıldığı Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinin mezuniyet töreninde sevdiği kız için büyük bir sürpriz hazırlayan çılgın aşık, 3 yıldır nişanlı olduğu kıza arkadaşlarının da yardımı ile evlilik teklifinde bulundu.

MAKÜ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencisi Mustafa Sağdıç mezuniyet gününde arkadaşları ile bir olup sevdiği kız için hayatının en büyük sürprizini hazırladı.

‘Bizim çocuklar sana yenge demek istiyor, Raşidem benimle evlenir misin’ yazılı pankartla tribünde oturan nişanlısı Raşide Atalay'a evlilik teklifinde bulunan Mustafa Sağdıç'ın bu hareketi büyük şaşkınlık yaratırken, tribünden büyük alkış aldı. Nişanlısına hayatının en büyük sürprizini yapan Mustafa Sağdıç'a sevdiği kızın cevabı evet oldu.

Haber: Şeref GÜNDÜZ

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

vatandaş

29 Mayıs 2017 Pazartesi 10:47

tamam güzel şeyler de... orda 6200 öğrenci mezun oluyor...biz mezuniyet töreni izlemeye gelmiştik....birde bu statyumda oturanlardan çok insan. ayakta duvar tepelerinde kaldı .acilen karşıya da büyük tribün yapılmalı....ohh.kapalıya at postu..vatandaş yağmurda dışarda .....

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hollanda ve Belçika Gezilerinde yapılan harcama sayıştaya takıldı

Hollanda ve Belçika Gezilerinde yapılan harcama sayıştaya takıldı