18 Eylül 2020 Cuma

MAKÜ NE ZAMAN AÇILACAK?

MAKÜ NE ZAMAN AÇILACAK?

MAKÜ NE ZAMAN AÇILACAK?

08 Ağustos 2020 Cumartesi 18:08 GÜNDEM

Üniversite öğrencilerinin merakla beklediği soruyla ilgili Rektör Korkmaz sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Henüz net bir açıklama olmadığını belirten Rektör Korkmaz, 'büyük bir aksilik çıkmazsa eğitim öğretimimiz Eylül sonu Ekim başı gibi başlayacak' dedi. 

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Adem Korkmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,  Değerli arkadaşlar, büyük bir aksilik çıkmazsa eğitim öğretimimiz Eylül sonu Ekim başı gibi başlayacak. Ancak eğitim yönteminin nasıl olacağına (uzaktan-yüzyüze-karma)gelişmelere göre Eylül ayı içerisinde karar vereceğiz. Keşke daha fazlasını yazabilir olsam. Beklememiz ondan'' dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

10.Köy

10 Ağustos 2020 Pazartesi 00:46

YÖK'ün bunlara şöyle yapın, böyle yapmayın demesini beklemekten başka çareleri yok. Emir kulları sonuçta. İnsiyatif alamazlar. Şimdi yüzyüze yapsak deseler ve bir kaç öğrenci virüse yakalansa sıkıntıya girerler. Uzaktan yapacağız deseler esnaf, apart sahipleri vs ile uğraşamazlar. Bekleyelim görelim diyecekler. Ama ben şimdiden söyleyeyim "Güz ve bahar dönemi uzaktan arkadaşlar". Bu arada 2020 ve 2011 mezunlarına (özellikte sağlıkla ilgili) dikkat edin. Staj vs olmadan mezun olacaklar.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

4 YAŞINDAKİ ÇOCUK KÖPRÜDEN DEREYE DÜŞTÜ

4 YAŞINDAKİ ÇOCUK KÖPRÜDEN DEREYE DÜŞTÜ