20 Haziran 2018 Çarşamba

  • 4,748 TL
  • 5,504 TL
  • 194,91 TL
  • 94.437
SON DAKİKA

MAKÜ HER ALANDA VARLIĞINI HİSSETTİRİYOR

MAKÜ HER ALANDA VARLIĞINI HİSSETTİRİYOR

Anneler Gününde Kadın Tutuklulara Özel Konser

22 Mayıs 2017 Pazartesi 19:37 GÜNDEM

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Sosyal Farkındalık Projesi kapsamında, Anneler Gününe Özel Burdur E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan kadın hükümlü ve tutuklular ile çalışan personel moral konserinde buluştular.

Kadın tutuklu/hükümlüler ve  özellikle anne olanlar için zor olan cezaevi yaşamından bir nebze olsun uzaklaştırmak maksatlı yapılan bu etkinlikte kadınlar doyumsuz bir gün yaşadı. Ceza İnfaz kurumunda çalışan ve hükümlü-tutuklu olarak bulunan kadınlar, moral konserinde hem söylenen şarkılara eşlik ettiler, hem de gönüllerince eğlendiler.

Konsere Ceza İnfaz Kurumu Savcısı Atilla BOZTOPRAK, Kurum Müdürü Ali BAŞEKİN,  Kurum 2.Müdürleri: İbrahim ER, Semih YURDAKUL, Ramazan ADIYAMAN  ve Hilal TEMİR ile  kurum öğretmenleri, Jandarma Karakol Komutanı Kıdemli Başçavuş Hakan ŞİMŞEK, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi çalışanları, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü Öğrencileri, kurumda çalışan kadın memurlar ile kadın hükümlü ve tutuklular katıldı.

 Kurum Müdürü Ali BAŞEKİN etkinliğin düzenlenmesinde yardımlarını esirgemeyen Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörlüğü’ne ve  Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi çalışanları ile Müzik Öğretmenliği Bölümü Öğrencilerine teşekkürlerini ilettiler.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

GÜPE GÜNDÜZ BUCAK'TA YAŞANDI

GÜPE GÜNDÜZ BUCAK'TA YAŞANDI