20 Mart 2019 Çarşamba

  • 5,421 TL
  • 6,198 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Küçük Kız Tanımadı, Uyardı!

Küçük Kız Tanımadı, Uyardı!

Nöbetçi Öğrenci'nin Vali'ye Çıkışı Tebessüm Ettirdi

24 Ekim 2018 Çarşamba 14:51 GÜNDEM

Habersiz okul ziyaretlerini sürdüren Burdur Valisi Hasan Şıldak öğrencilerle ve idarecilerle bir araya gelmeye devam ediyor. 

Ziyaretlerde öğrenciler ile bir araya gelerek hem tanışan hem de istek ve taleplerini ilk ağızdan dinleyen Vali Hasan Şıldak'ın bu hareketi büyük takdir görüyor. 

Küçük Kızın Görev Hassasiyeti Vali Şıldak'ı Etkiledi

Güne Hüsnü Bayer Ortaokulu ve İmam Hatip Ortaokuluna ziyaretle başlayan Burdur Valisi Hasan Şıldak, aniden girdiği okulda kendisini tanımayan kız öğrencinin ziyaretçi defteri uyarısı ile karşılaştı. 
Bu talebi geri çevirmeyen Vali Hasan Şıldak nöbetçi öğrencinin sorularına tek tek cevap verdi.

Nöbetçi öğrencinin ziyaretçi defterine kayıt yaptığı esnada aceleci davranan Vali Şıldak'ın "kimi ziyaret etmek isteyeceğimi sormayacak mısın" sorusuna küçük kızın çıkışı olaya şahitlik edenleri şaşırttı. 

Nöbetçi öğrenci Vali Hasan Şıldak'ı uyararak  "bekleyin, sırasıyla gidiyoruz" dedi ve Vali Hasan Şıldak bu durumu büyük bir olgunlukla ve hoşgörü ile karşıladı. 

Hatta Vali Şıldak defteri imzaladıktan sonra nöbetçi öğrenciyi sorumluluk bilinci ve duyarlılığından dolayı kutlayarak teşekkür etti. 

Daha sonra Vali Hasan Şıldak derslere girerek öğrencilerle bir araya geldi. Şıldak teneffüste ise öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı ve sohbet bahçede devam etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Kadir

07 Mayıs 2015 Perşembe 00:15

Adem hocamız çok saygı değer birisi olabilir fakat neden kendi bulunduğu SDÜ'DE aday olmamış acaba ??? Yoksa Çok güvendiği siyasi partideki Büyük Büyük Abisi Maküyü karıştırmak ve siyasallaştırmak için mi Adem Hocamızımı Görevlendirdiler.Keşke SDÜ'de aday olsaydıda çalışmalarının karşılığını oradaki almış olduğu oyla belirleseydi.İthal Rektör Adaylarıyla ve İthal Milletvekilleriyle bu iş ne kadar sağlıklı yürür !!!

Kadir

07 Mayıs 2015 Perşembe 00:03

{ uygur isimli kişinin yorumuna cevap : } 13 yıldır milli eğitimden başlayıp kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olan bu ülkemizin çocuklarına bizden ve ötekiler deyip ülkeyi 2 ye bölen adalet bakanlığından emniyet genel müdürlüğü ve buna bağlı okullardaki bu ülkenin çocuklarına 13 yıldan beri yaptığınız ötekileştirme hareketleriyle en son bir el atmadığınız MAKÜ kalmıştı orayıda halledin. sonrasını kına yakarak sevinerek hoplayarak zıplayarak bir sonraki seçime kadar bu dönemde yeterli çoğunluğu sağlayamayıp kazanamadığınız taktirde yaptırmış olduğunuz kiliselerde (BURDUR BAŞTA OLMAK ÜZERE) kilise çanı çalarak övünmeye devam edersiniz.

Dogrucu Davud

06 Mayıs 2015 Çarşamba 01:23

Bu aralar MAKÜ'de elden ele bir fişleme dosyası dolaşıp duruyor. Kim nereye oyunu atmış, sağcı mıymış solcu muymuş? Yoksa Alevi mi diye. Bomba 15 olaya bir el atsın. Sitenin adına yakışır bir bomba habere ulaşacaklarına bahse girerim.

uygur

05 Mayıs 2015 Salı 22:22

{ Kadir isimli kişinin yorumuna cevap : } 13 yıldır her yer böyle. alışır gidersin.

Kadir

05 Mayıs 2015 Salı 21:47

Bomba 15 işine gelen yorumu atıyosun işine gelmeyen yorumu atmıyosun

vay be

05 Mayıs 2015 Salı 00:04

büyüksün sdü, iki şehrede yetiyorsun

iste budur

04 Mayıs 2015 Pazartesi 18:21

Yök isabetli karar vermis.Sayin cumhurbaşkanı da adaletini gosterecektir... Burdurumuza hayirlisi olsun insallah..

uygur

04 Mayıs 2015 Pazartesi 17:37

Adem hocayı tekrar tebrik ediyorum. Seçimlerden önce maku sayfasında eski yeni sürekli birşey oluyor gibi haber ekleniyordu. Bu ara sustugundan belli.

Dogrucu Davud

04 Mayıs 2015 Pazartesi 16:30

Adem Korkmaz hoca üniversitemize hayırlı ve uğurlu olsun. İyi bir ekip kurarak eski yönetimin yanlışlarını düzeltir inşallah.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

80 ADET KONTEYNER GELDİ

80 ADET KONTEYNER GELDİ