24 Nisan 2019 Çarşamba

  • 5,881 TL
  • 6,563 TL
  • 241,14 TL
  • 96.142

Küçük Furkan'dan Acı Haber Geldi

Küçük Furkan'dan Acı Haber Geldi

SİLAHLA BAŞINDAN VURULMUŞTU

15 Ağustos 2018 Çarşamba 23:36 GÜNDEM

Burdur’un Bucak ilçesinde geçtiğimiz hafta sonunda düğünde maganda kurşunu ile başından vurularak ağır yaralanan Furkan Toprak'tan acı haber geldi.

Günlerdin yoğun bakımda tedavisi süren ve uyutulan talihsiz Furkan akşam saatlerinde hayata tutunamayarak yaşama gözlerini yumdu.

Talihsiz Çucuk, Yüreğil Köyünde düğünde damadın babası Mustafa E.'nin silahından çıkan kurşunla ağır yaralanmış, 3 gün önce Burdur Devlet Hastanesinde ameliyat olmuştu. Yaşanan olay sonrası jandarma ekiplerince zanlı Mustafa E. göz altına alınarak tutuklanmıştı. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mahmut kar

10 Mart 2015 Salı 12:18

Evet sayın milli eğitim müdürü bu bir ihbardır ve şartname hazırlanırken nelere dikkat edildi ne demek eğer doğruysa ilçe milli eğitim müdürünün bişey yapamam demesi o zaman orda ne işi var birileri fazla para kazanacak diye niye gözünüzü kapatıyorsunuz kul hakkı sadece nakit para alıp vermeyle olmuyor o öğrencilerin soğuk yemek yemesinde sorumlu olan herkes kul hakkı yemiş oluyor şartnameyi hazırlayan, şikayeti dikkate almayanlarda dahil o okulda yemekleri kim dağıtıyor şirket gerekli personel koydumu oraya yoksa nöbetçi öğretmen nezaretinde nöbetçi öğrencimi dağıtıyor. bunlara bakmak lazım daha bi işin ihale aşamasını sormuyom nasılsa birine akraba çıkar öğrenciler geleceğimiz bu işin düzeltildiğini yine bu sayfadan görürüz inşallah.

YANDAŞ

10 Mart 2015 Salı 10:51

MİLLİ EĞİTİM, ANA OKULLARINDA DUA İLE MEŞGUL. SİZİN Kİ DE SORUN MU? HER HİZMETİN İÇİNE S.Ç LAR... EĞİTİM, SAĞLIK, ADALET, TARIM, MALİYE... PARAMPARÇA OLDU..

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Acı Haber Sonrası Mehmet Göker Vakit Kaybetmedi

Acı Haber Sonrası Mehmet Göker Vakit Kaybetmedi