26 Şubat 2021 Cuma

KIZILKAYA BELEDİYESİ KAR KIŞ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

KIZILKAYA BELEDİYESİ KAR KIŞ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

KIZILKAYA BELEDİYESİ KAR KIŞ DEMEDEN ÇALIŞIYOR

22 Şubat 2021 Pazartesi 19:26 GÜNDEM

Kızılkaya Belediyesine bağlı ekipler kar kış demeden çalışmalarını sürdürüyor. Beldede yağmur ve kar yağışından etkilenen yollar düzeltme çalışmalarının ardından güvenli hale geldi. 

Kızılkaya'da belediye personeli soğuk havaya rağmen çalışmalarını sürdürüyor. Beldede vatandaş ve çiftçiler tarafından sık kullanılan yollarda düzeltme çalışması yapıldı. Eski köy yolunu kar kış demeden -5 derecelerde çalışarak düzelttiklerini ifade eden Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör, yol yapımında emeği geçen çalışma arkadaşlarına teşekkür etti. 

Kızılkaya Belediye Başkanı İlkay Güngör açıklamasında, '' Yağmur ve kar yağışından etkilenen, çiftçilerimizin çokça kullandığı 4 km uzunluğundaki eski köy yolumuzu kar kış demeden -5 derecelerde çalışarak düzelttik. Seyir güvenliği sağlayarak çiftçilerimizin ve vatandaşlarımız tarlalarına giderken, araçları ve ekipmanlarıyla daha güvenli bir şekilde yolculuk yapabilecekleri bir yol haline getirdik. Ayrıca yeni mahalledeki açılması ve düzenlenmesi gereken yolları açma, düzeltme ve genişletme çalışmalarını gerçekleştirdik. Yol yapımında emeği geçen çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim'' dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

BURDUR İÇİN KIRMIZI ALARM: VAKA SAYILARI YÜKSELİYOR

BURDUR İÇİN KIRMIZI ALARM: VAKA SAYILARI YÜKSELİYOR