27 Şubat 2020 Perşembe

Kaymakam Sezgin Başkan Ünal'a Veda Etti

Kaymakam Sezgin Başkan Ünal'a Veda Etti

Kaymakam Sezgin Başkan Ünal'a Veda Etti

20 Ağustos 2019 Salı 12:07 GÜNDEM

Cumhurbaşkanlığı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi Resmi ile Antalya Vali yardımcılığına atanan Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin veda ziyaretlerini sürdürüyor.

2017 Yılında Bucak Kaymakamlığına atanan ve aynı zamanda Bucak Belediyesine kayyum olarak atanan Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin yaklaşık 19 ay Belediye Başkanlığına vekalet etiği Bucak Belediyesinde Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a ve çalışanlara veda ziyaretinde bulundu.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’ı makamında ziyarette bulunan Kaymakam Yalçın Sezgin görevlerin geçici olduğunu belirtirken “Bucak ilçemizde 19 ay belediye başkan vekilliği, iki yıl kaymakam olarak görev yaptım. İki işi beraber yürüttüğümüz dönem içerisinde sabah işe belediyeden başlarken mesaiyi akşam kaymakamlıkta bitirdik. Her iki görevde de imkanlarımız ölçüsünde çalışmaya çalıştık. Bundan sonra önümüzdeki beş yıllık süreç içerisinde belediye başkanımız olarak sizin başarınız bizim hepimizi mutlu edecek” dedi.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, Bucak halkı yaptığınız hizmetlerden dolayı sizi unutmayacak, gönüllerde taht kurduğunuza emin olduğunu belirterek şunları dedi “Bu güne kadar Bucak’a yaptığınız tüm hizmetler için Bucak halkı adına teşekkür ediyorum. Hizmetlerimiz, gerek sizin bıraktığınız yerden, gerekse yeni hizmetleri ilçemiz için ne gerekiyorsa en iyi şekilde yapılacak” dedi.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal Bucak Belediyesine veda ziyaretinde bulunan Kaymakam yalçın Sezgin’e günün anısına Osmanlı Tuğrası taktim etti. Kaymakam yalçın Sezgin daha sonra 19 ay kayyum olarak başkanlık yaptığı belediye personeli ile vedalaştıktan sonra belediyeden ayrıldı. Kaymakam Yalçın Sezgin’in veda ziyaretinde Belediye Başkan vekili Yasin Çiçek’te bulundu.

Kaymakam Yalçın Sezgin’in Çarşamba günü Bucak Kaymakamlığından ayrılarak Antalya valiliğinde göreve başlayacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Üstün Başarı Belgesi İle Ödüllendirildiler

Üstün Başarı Belgesi İle Ödüllendirildiler