25 Haziran 2019 Salı

  • 5,803 TL
  • 6,619 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

Karın Tadını Çıkarmak İçin Kibyra'ya Yürüdüler

Karın Tadını Çıkarmak İçin Kibyra'ya Yürüdüler

84 DAĞCI, 6 SAATLİK BİR PARKURUN ARDINDAN DENİZLİ'DEN, GÖLHİSAR'A

11 Ocak 2019 Cuma 15:17 GÜNDEM

Denizli'de bulunan Doğa Yürüyüş Grubu Derneği üyeleri, yağan karın tadını çıkarmak amacıyla 84 kişiden oluşan bir grupla birlikte Burdur'un Gölhisar ilçesinde bulunan Kibyra Antik Kentine kadar yürüdü.

Denizli Doğa Yürüyüş Grubu (DOĞADEN) üyeleri yağan karın keyfini çıkarmak için Gölhisar'da bulunan Kibyra Antik Kentine yürüyüş gerçekleştirdi. Toplam 84 dağcının katıldığı 14 kilometrelik dağ yürüşü renkli anların yaşanmasına sebep oldu. 6 saatlik bir yürüyüşün ardından Kibyra Antik Kenti'ne ulaşan dağcılar, meşhur çörek otu kahvesini içerek kar ve Antik Kentin keyfini çıkardılar.

Denizli Doğa Yürüyüş Gurubu (DOĞADEN) üyeleri il merkez ve ilçelerde etkili olan yoğun kar yağışının tadını 6 saatlik yürüyüşle çıkarttı. Guruba üye 84 dağcı Çameli İlçesine bağlı Kınık Mahallesi’nde bir araya geldi. Dağlık ve ormanlık bölgeden 14 kilometrelik parkuru tamamlayan dağcılar Burdur’a bağlı Gölhisar İlçesi sınırları içinde bulunan Kibyra Antik Kentine ulaştı. 6 saat süren yürüyüşün ardından dağcılar bölgede meşhur çörek otu kahvesinin içilmesiyle yürüyüş sona erdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hakan Açar'dan İddialı Açıklamalar

Hakan Açar'dan İddialı Açıklamalar