23 Mart 2019 Cumartesi

  • 5,762 TL
  • 6,519 TL
  • 242,72 TL
  • 99.835

Kaçak Kazının Bu Kadarı!..

Kaçak Kazının Bu Kadarı!..

Kepçeyle Yakalandılar!

11 Nisan 2018 Çarşamba 17:26 GÜNDEM

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan iki ayrı operasyonda, Bucak İlçesi Kuyubaşı Köyü ve İl Merkezine bağlı Yassıgüme Köyünde kaçak kazı yapan şüpheliler suçüstü yakalandı.

İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler tarafından Bucak ilçesi Kuyubaşı Köyü'nde iş makinesi (kepçe) ile izinsiz kazı yapılacağı ihbarı alınması üzerine; Kuyubaşı Köyü'nde icra edilen operasyonda M.D., SA., T.D., A.A., H. T. ve A.E., isimli şüpheli şahıslar (1) adet iş makinesi (kepçe) ve (1) adet iş makinesi taşıyıcısı ile birlikte izinsiz kazı yaptıkları esnada suçüstü yakalandılar.

Diğer bir olayda İl Merkezine bağlı Yassıgüme Höyüğünde (l. Derece Sit Alanı) izinsiz kazı yapılacağı ihbarı alan Jandarma ekipleri  belirtilen alanda icra edilen operasyonda; B.C. ve H.C. isimli şüpheli şahıslar, höyüğün içerisine doğru kazmış oldukları (30) metre uzunluğundaki tünel içerisinde (1) adet kürek, (5) adet demir boru, (16) metre hortum, (1) adet demir şiş, (2) adet el feneri ile birlikte kazı yaptıkları esnada suçüstü yakalandı.

Yapılan her iki operasyonda, C. Savcısının talimatı ile ele geçirilen malzemelere el konulmuş olup, şüpheliler hakkında işlem yapıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mehmet

08 Ocak 2015 Perşembe 14:27

Hastane yöneticisini de atayan belli arkadaşlar tartışmayın aklı başında olan herkes bunu biliyor..

kara ismail hakki

08 Ocak 2015 Perşembe 14:07

{ ahmet isimli kişinin yorumuna cevap : } okudum. ama haberin içeriğinde ilk iş olarak yapılan bir şey yok. haberi okumadan zaten resimde yönetici atamasıyla ilgili bir şey yok. keşke cevap vereceğinize o resimdeki yazıyı kaldırsanız haber tutarlı olsaydı. KOÇUM!!!!!

ahmet

08 Ocak 2015 Perşembe 11:03

{ kara ismail hakki isimli kişinin yorumuna cevap : } aslanım sen haberi okuda öyle yorum yap. resme yorum yapma koçum

Ekici

08 Ocak 2015 Perşembe 10:55

Ekicinin arkadaşı olan medya bu haberi neden vermedi acaba çok merak ediyorum. Dergilerine reklam bu ay çok vermek lazım

kara ismail hakki

08 Ocak 2015 Perşembe 10:43

Hastane Yöneticisini, Genel Sekreter göreve getirip, görevden alamaz. O iş Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu tarafından yapılır. İlk işi oldu diye atılan başlık yanlıştır.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Veliler Bu Habere Dikkat!

Veliler Bu Habere Dikkat!