16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,217 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

İYİ PARTİ'YE KATILIMLAR SÜRÜYOR

İYİ PARTİ'YE KATILIMLAR SÜRÜYOR

Coşkulu Geçen Törende Bir Çok İsim Parti Rozeti Taktı

02 Şubat 2018 Cuma 17:38 GÜNDEM

İYİ Parti Bucak İlçe Teşkilat Binası'nda gerçekleştirilen törenle diğer siyasi partilerden birçok isim İYİ Parti'ye geçerek rozet taktı.Yeni parti binasında yapılan toplantıya yoğun ilgi gösterildi.

İYİ Parti Bucak İlçe Başkanlığı tarafından organize edilen katılım töreninde konuşan İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, her geçen gün artan partili üyelerle birlikte büyük bir siyasi güç olduklarını vurgulayarak "İYİ Parti ülkede gerilimin azalmasını isteyenlerin, ötekileştirmenin sona ermesini isteyenlerin, kurum ve kuruluşların normalleşmesini isteyenlerin, adalet,huzur ve refah isteyenlerin umudu haline gelmiştir. İnanıyoruz ki bu umutlar boşa çıkmayacak. Genel Başkanımız Meral Akşener'in önderliğinde her geçen büyümeye, gümbür gümbür gelmeye devam ediyoruz" diye konuştu.

 

Başkan Safa Sönmez konuşmasının devamında İYİ Parti olarak hedeflerini ve amaçlarını belirterek, Akşener'in toplumun her kesiminden destek bulduğunu ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerinden zaferle çıkacaklarını söyledi. Sönmez, "Sadece muhalefet partilerinden değil, inanıyoruz ki en çok Ak Parti tabanından oy alarak, önümüzdeki seçimlerde hem Cumhurbaşkanı hem milletvekili hem de Belediye Başkanlığı'nı kazanarak her mevkide İYİ Parti'nin yönetim şeklini, demokrasiyi, eşitlik ve adaleti, hakkaniyeti göstereceğiz. İlçemizde de diğer siyasi partilerde görev almış ve artık İYİ Parti ile devam etmek isteyen değerli dava arkadaşlarımızın ve büyüklerimizin katılımı ile her geçen büyümeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Burdur İl Başkanı Osman Kurt, Burdur genelinde sadece 2 ilçe hariç diğer tüm ilçelerde teşkilatmanın tamamlandığını bildirerek yaptığı konuşmada " İYİ Parti olarak 2 ay gibi kısa sürede teşkilatlarımızı kurarak şimdide de genel kurullarımızı gerçekleştireceğiz.İYİ Parti'nin seçimlere giremeyeceğini iddia edenler var. Bunlara sakın inanmayın. İYİ Parti, bugün itibariyle Türkiye'nin 70 ilinde teşkilatlanmasını tamamlamış bir Türkiye'nin her kesimini kucaklayan bir partidir. Bizlerde bu partinin neferleri olarak Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde iyilik dolu, güzellik dolu yürüyüşümüze devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Başkan Kurt, İYİ Parti'ye diğer partilerden geçen tüm üyelere gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

Konuşmaların ardından Bucak İl Genel Meclisi Üyesi Nurettin Durmaz, Bucak Belediyesi Meclis Üyeleri Hüseyin İnal, Hüseyin Erdem ve Veysel Şen, Kızılkaya Eski Belediye Başkanı Şükrü Günel, Gündoğdu Eski Belediye Başkanı Ahmet Yanıkara,Kocaaliler Eski Belediye Başkanı Recep Özcan, MHP Bucak Eski Yönetim Kurulu üyelerinden Ekrem Duran, MHP Bucak Eski Kadın Kolları Başkanı Ünzile Duran,MHP Bucak Eski İlçe Başkanı Osman Top, Bucak Eski Belediye Başkanı Mehmet Topay, Bucak'ta siyasi kanaat önderlerinden Enver Öztürk, Osman Mutlu, Süleyman Candan, Mehmet Sönmez, Mustafa Onaran, Demokrat Parti'den Eski Belediye Meclis Üyesi Fuat Şan, Eski İl Genel Meclisi Üyesi Bayram Yöntemli, Mehmet Göral, Ahmet Ovalı ,Büyük Birlik Partisi'nden Ahmet Çetin,BBP Eski Başkan Yardımcısı Durmuş Bedel, Mehmet Dursun, Bekir Kurt, Hayrettin Matur, Kızılkaya MHP Belediye Meclis Üyesi Abdurrahman Duman,emekli öğretmenlerden Saim Kanık,Mehmet Güreşçi  başta olmak üzere çok sayıda isim İYİ Parti rozetini taktı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ecevit Alan Kuraklık Sorununu Yazdı

Ecevit Alan Kuraklık Sorununu Yazdı