20 Mart 2019 Çarşamba

  • 5,421 TL
  • 6,198 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

İşte Servet Olpak'ın Yeni Görevi

İşte Servet Olpak'ın Yeni Görevi

YERİNE BAKACAK İSİM BELLİ OLDU

24 Ekim 2018 Çarşamba 09:46 GÜNDEM

Burdur İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğinden ayrıldığını duyuran Servet Olpak'ın kurumunda uzman olarak kaldığı öğrenildi.

Genel Sekreterliği bırakarak, neden uzman olarak kaldığı bilinmezken, yerine Vali Yardımcısı Ali Nazım Balcıoğlu'nun görevlendirildiği edinilen bilgiler arasında.

 Olpak'ın yaklaşık bir aydır izinde olduğu, bu süre içerisinde görevden alınmamak için mücadele ettiği, bunun yanında denk yeni bir görev almak için de girişimlerinin olduğu Burdur kamu oyunda konuşuluyordu.

Olpak'ın önümüzdeki dönemde yeni bir görev veya yeniden genel sekreterliğe gelebilmek için hukuki veya siyasi bir süreç başlatıp başlatmayacağı bilinmiyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

avni

04 Mayıs 2015 Pazartesi 08:09

Burdur daki ana cadde üzerleri hep kamu binaları ile doldurulmuş.( şeker fabrikası, eml lisesi, gazi ilk okulu, cumhuriyet lisesi, stad, eski belediye binası, adliye, Anadolu lisesi, burdur lisesi, ssk binası vergi dairesi, tic. odası, hastane, tren garı v.b. yerler. bu yerlerin ana cadde üzerinde olması hem insanların kazaya maruz kalmalarını, hem araçların otopark sorununu ve trafiği önemli ölçüde etkiliyor.) Ticari alan için yer kalmamış. bir gazi caddesi var. buraların ticari alan olarak değerlendirilmesi ve gazi caddesine alternatif caddeler oluşturulması gereklidir. eğer Burdur büyüyecekse caddeleri ve ticari alanları da büyümeli. Bu şehrin 50 yıl, 100 yıl sonrasını düşünerekten planlar yapılmalı. kamu binalarının en azından trafiğin çok yoğun olmadığı, sakin yerler de olması uygundur. örn: eski pazar yeri bölgesi bu kamu binaları için düşünülebilinir. yada şehir üniversite ile bütünleşecekse şehir bu yönde yapılaşmalı.

uygur

04 Mayıs 2015 Pazartesi 08:24

Türemen olacaksa iyi yinede. maku kampuste gitmek için o kadar uğraştı ki.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

GÖKER ASKER ÖLÜMLERİNİ SORDU

GÖKER ASKER ÖLÜMLERİNİ SORDU