Realtime website statisticsRealtime website statistics

13 Aralık 2018 Perşembe

  • 5,344 TL
  • 6,069 TL
  • 213,96 TL
  • 91.387

İŞTE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE KADROYA GEÇENLER

İŞTE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE KADROYA GEÇENLER

İŞTE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNDE KADROYA GEÇENLER

21 Şubat 2018 Çarşamba 17:50 GÜNDEM

Burdur İl Sağlık Müdürlüğü'nce; 4734 sayılı Kanun ve diğer mevzuattaki hükümler uyarınca personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alım sözleşmesi kapsamında çalıştırılmakta olan taşeron işçilerinin, 24/12/2017 tarih ve 696 sayılı Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Düzenlemeler Yapılması Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin 127 nci maddesiyle 27/06/1989 tarihli ve 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü madde kapsamında sürekli işçi kadrosuna geçiş talebine ilişkin başvuruları incelenmiş olup, gerekli şartları taşıyan ve sınava katılmaya hak kazananlar (Başvuru Durumu Kabul) ile gerekli şartları taşımadığından sınava girmeye hak kazanamayan (Başvuru Durumu Red) kişilere ait liste ekte yayınlanmıştır.

1 Ocak 2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan usul ve esasların 10 uncu maddesinde belirtilen "İnceleme neticesinde şartları taşıdığı ve taşımadığı tespit edilenlerin isimleri, çalıştıkları teşkilat ve/veya birimin de belirtilmesi suretiyle müracaat ettikleri birimlerce/idarece ilan (internet veya kurumca belirlenecek şekilde) edilir ve bunlar yükleniciye bildirilir. Bu şekilde yapılan ilan tebliğ yerine geçer. Başvuru sahiplerine ayrıca tebligat yapılmaz." hükmü uyarınca ilgili kişilere ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Sınava girme hakkı elde edemeyenler, ilan tarihinden itibaren 3 (üç) gün içerisinde (23.02.2018 mesai bitimine kadar) Burdur İl Sağlık Müdürlüğü Genel Evrak Birimine kayıt yaptırmak koşuluyla gerekçesini de belirtmek suretiyle yazılı olarak itirazda bulunabilirler.

İlgililere ilanen tebliğ olunur. 

Sonuçlar  İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız

Burdur İl Sağlık Müdürlüğü Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Personelinin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçiş Başvuru Sonuçları.pdf

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 0 Yorum

boş şikayetler yerine

11 Aralık 2014 Perşembe 11:32

Mevcut durumdan şikâyetçi olanlar için çareler üretmeliyiz. Bunun yanında şikâyetçi olmayanlar da asla mevcut durumla yetinmemelidir. İnsan her zaman daha da iyisini ve güzelini istemelidir zira insan, tarih boyunca hep bu istekle yaşamıştır.

seçim gelincemi

11 Aralık 2014 Perşembe 11:27

seçim gelincemi konuşmaya başladınız sayın yavuz önceki seneelrde neredeydi mhp ekonomi konusunda .mhp döneminde neden ele alınmadı bu burdur ekonomisi gerçekci olalım lütfen .

yavuz kayaya

11 Aralık 2014 Perşembe 11:24

sayın kaya ekonomi bakanı geldiginde girişimçilerin sordugu sorular sence mantıklımıydı örnegin cinlililere bazı kotalar gelsin gibi mantıksızca yani hep biz yapalım dercesine mantıksız şeyler ...mhp bugüne kadar ekonomiyi düşünüyorduda neden atak yapmadı koalisyon zamanında neden girişimcilerin önünü acamadıda şimdi konuşmaya başladı o dönemlerden gelen yanlış uygulamarın sonucu degilmidir sizce

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Bahçeşehir Kolleji Kabul Sınavları İçin Gecikmeyin

Burdur Bahçeşehir Kolleji Kabul Sınavları İçin Gecikmeyin