25 Haziran 2019 Salı

  • 5,803 TL
  • 6,619 TL
  • 261,08 TL
  • 95.182

İŞTE O FACİANIN DETAYLARI

İŞTE O FACİANIN DETAYLARI

HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ!

17 Aralık 2018 Pazartesi 15:01 GÜNDEM

Dün akşam saatlerinde Burdur'da önce karısını daha sonra 18 yaşındaki kızını vurduktan sonra intihar girişiminde bulunan emekli astsubay Muzaffer Danış, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Dün geceyi kana bulayan haber Burç Mahallesinde bir apartman dairesinden gelmişti. Eşiyle tartışma yaşayan emekli astsubay Muzaffer Danış (50), beylik tabancasıyla önce karısı Nilüfer Danış'ı (50), daha sonra da kızı Gizem Danış'ı (18) vurarak öldürdü. Eşini ve kızını vurarak öldüren Muzaffer Danış aynı tabancayla olay yerinde kafasına sıkarak intihar girişiminde bulundu.

Emniyet ekipleri ve 112 Acil Servis'in olay yerine gelmesiyle birlikte ağır yaralı halde Burdur Devlet Hastanesine kaldırılan Emekli Astsubay Muzaffer Danış, hayatını kaybetti.

Cenazeler otopsi yapılmak üzere Burdur Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yaprak dökümü

19 Haziran 2015 Cuma 08:41

{ Kırgın partili isimli kişinin yorumuna cevap : } Değerli kardeşim temize çıkmak için aklanmak için çalmamak gerekir, zaten çalmamış olsalar yüce divandan niye kaçsınlar, suçsuz olsalar zaten yargılanırlar; ama cenabı Allah CC. bunlardan ve bunlara destek olanlardan er veya geç hesap soracaktır.

yaprak dökümü

19 Haziran 2015 Cuma 08:36

{ Küskün isimli kişinin yorumuna cevap : } Küskün kardeş sen doğru olanı söylüyorsun; ama senin dediğini yaparlarsa AKP de ceza almayan kalmaz. çünkü bu dediklerinizi hep çıkar çevreleri yapmakta kalanı da şakşakçılık yapmaktadır, kötüyü ve yanlışı bildiği halde; tıpkı sen çok yaşa padişahım dercesine.

Küskün

18 Haziran 2015 Perşembe 07:41

AKP ye oy veren birisi olarak bundan böyle : 1-Şu çözüm süreci nedir ne değildir bu halka açıkça anlatılmalıdır.Tüm gelşmeleri halk bilmelidir. 2-Kendimizi beğenip mileti yukardan bakmamalıyız.Küçümsememmeliyiz.Hor görmemeliyiz.Kibirli ve keskin olmamalıyız.Yalan söylememeliyiz.Mütevazi ve alçak gönüllü olmalıyız.Kul hakını dikkat etmeliyiz.Adaletli olmalıyız.İslamiyeti politik malzeme yapmamalıyız.Particiliği ikinci planda tutup sezarın hakkını sezara vermeliyiz. 3-17 25 Aralık yolsuzluklarını nereye dokunursa dokunsun sonuna kadar araştırıp yargı önüne çıkarmalıyız. 4-Millet geçim derdinde iken Ak saray vb gibi şatafatlı harcamaları yapmamalıyız.Milletin A:...... koyacağız diyenlerin kulağından ttup partiden ihraç etmeliyiz. 5-İşimize gelmiyen ve çözümü zor olan olumsuzlukları Parelel yapı deyip birilerinin üzerine atmamalıyız.Çözmeliyiz. acizane bunları yaptığımızda başarı kendiliğinden gelecektir........

Kırgın partili

17 Haziran 2015 Çarşamba 17:51

Adalet, adalet. Vatandaşın güvenini zedelememek gerekir. Güven kaybedildiği zaman sonuç bu olur. Vatandaş güveni başka yerlerde aramamalı. Göz önündeki kişiler konuşma ve davranışlarıyla kısaca bütün yönleriyle dikkatli, dürüst ve örnek olmalıdırlar. Bazı siyasiler yolsuzluklarından dolayı yargılanmalıydı.Kendilerini sade bir vatandaş gibi adalet önünde temize çıkarmalıydılar.Geçmişte bunun örnekleri vardır.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MECLİS BUCAK SALEBİ KOKTU

MECLİS BUCAK SALEBİ KOKTU