02 Haziran 2020 Salı

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BURDUR'UN SÜTÜNE TALİP

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BURDUR'UN SÜTÜNE TALİP

MÜJDE HASAN MACİT'TEN GELDİ

04 Ekim 2019 Cuma 22:20 GÜNDEM

Geçmiş Burdur ve İstanbul Milletvekilliği yanı sıra DSP Genel Başkan Yardımcılığı yapan Köy-Koop kökenli eğitimci Hasan Macit' ten Burdur Süt üreticilerine müjde.

 

Dr Ulaş Sağlam'ın önderlik ettiği Kayaaltı köyünde kütüphane ziyaretinde köylülere seslenen Macit  ‘Sizlere müjde getirdim’  dedi

 

Burdur Sütü Üreticiden Tüketiciye Sunulacak

 

 Macit " Burdur sütümüzü İstanbul Büyükşehir Belediyesine vererek daha fazla kazanmanız mümkün olacak" dedi.

 

Istanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) yetkilileri Burdurlu olan geçmiş dönem Milletvekili Hasan Macit'i arayarak Burdur sütünün İstanbul Belediyesi olarak üreticiden tüketiciye felsefesine uygun alınması ve üreticinin daha fazla kazanmasının yolunu açmak istediklerini söyledi.

 

Burdurlu olarak çok mutlu oldum

 

Konuyu memnuniyetle Burdur kamuoyu ve paydaşlara  ileteceğini dile getiren Macit Bu tekliften çok mutlu olduğunu söyledi  Macit" İzmir 'den süt almayı hedefleyen    İstanbul Belediyesi yetkili dostlarım bu projede Burdur sütünün de yer almasını istediler.  Burdur üreticisi için ciddi bir fırsatı hayata geçirmek adına Burdur'da tüm paydaşları bilgilendirmek istedim. Hala Burdur'da bulunan Macit " bu konuda bir Burdurlu olarak bana düşen her konuda üzerime düşeni seve seve yapmaya hazırım . Burdur paydaşlarının biran önce bu teklifi olgunlaştırmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MAKÜSPOR VE SARAYKÖYSPOR KARŞILAŞMASI

MAKÜSPOR VE SARAYKÖYSPOR KARŞILAŞMASI