21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,429 TL
  • 6,201 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

Isparta Tarım Fuarı Açılıyor

Isparta Tarım Fuarı Açılıyor

.

16 Ekim 2018 Salı 23:51 GÜNDEM

Yaşam için şart olan tarımın iyileştirilmesi, tarımda çalışanların eğitimi, tarıma dayalı sanayinin geliştirilmesi çok fazla önem taşımaktadır Firma olarak 2005 yılında bu düşüncelerden yola çıkarak tescilli olan elması, üretimde ön sırada olan kirazı ve diğer üretimleriyle yeniliklere açık göller bölgesinin merkesinde yer alan güller diyarı  Isparta’da tarım fuarımızı gerçekleştirmeye başladık.

Bölgede tarımla uğraşan çiftçi ve bu çiftçiye hizmet veren firmaların birayara gelerek karşılıklı işbirliği yapmaları hedefimizdi.Bu hedef doğrultusunda 14.Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı  DETAY FUARCILIK Ltd. Şti  tarafından Isparta Ticaret Borsası öncülüğünde,  S.D.Üniversitesi, Isparta Tarım il Müdürlüğü ve İlçe teşkilatları işbirliğiyle, Isparta Gökkubbe Fuar alanında 01-04 Kasım 2018  tarihlerinde tüm tarım gönüllülerine kapılarını açacaktır.

Tarım gönüllülerini biraraya getiren fuar bölgede beklenen bir organizasyon olmanın haklı gurunu yaşamaktadır.Fuarda Gübre, Fide ve Fidan üreticileri, Tarım aletleri firmaları, Traktör firmaları Damla sulama sistemleri üretici ve satıcıları , Tarım ilaçları, Danışmanlık&Sertifika firmaları, Toprak ve tarımsal analiz laboratuvarları, Meyvecilik, Ambalaj ve paketleme, Soğuk hava depoları, Hayvancılık, Süt sağma makineleri, Bankalar  ve Tarımsal yayıncılık konusunda faliyette bulunan sektöründe öncü firmalar yer almaktadır.Bölgenin en büyük tarım organizasyonu olan fuarımız artık sadece Isparta değil Burdur,  Afyon,  Denizli, Kütahya, Uşak, Eskişehir, Konya, Antalya bölgelerinden gelen çiftçilerimiz  içinde önemli bir buluşma noktası olmaya başlamıştır.bu nedenle 2005 tarihinde kongre merkezinin sadece bir salonunda yer alan fuarımız 13. Senesinde Gökkübbe Fuar Merkezinde 90 yakın firma ve 40000 ziyaretçi katılımı ile çok daha verimli bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Her sene katılımcı firma sayısını ve ziyaretçi sayısını artırarak yoluna devam eden fuarımız bu boyuttaki  bölgedeki tek tarım aktivitesidir

          Ticaret borsamızın da desteğiyle, fuara gelen ziyaretçi kitlesinin daha profesyonel ziyaretçiler olması için; ticaret odaları, meslek odaları, iş adamı dernekleri, resmi kurumlar, il protokolü vb. gibi kanallardan ulaşarak fuarı ziyaret etmeleri sağlanıp fuarın daha iyi noktalara gelmesi sağlanmaya çalışılmaktadır.01-04 Kasım 2018 tarihlerinde Gökkübbe fuar alanında 14. Gerçekleşecek fuarımızda tarım gönüllülülerini birkez daha ağırlayacağaız.Başarıyı bir çıta daha üste taşımak için tüm emeği geçenlere teşekkürü bir borç biliriz..HERŞEY  OLMAZSA OLMAZ TARIM İÇİN…….

 

 Açılış Tarihi:01 KASIM 2018

 Açılış Saati:14.00

 Fuar Tarihi: 01-04 KASIM 2018

 Ziyaret Saatleri:10.00-19.00                                                               

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

ŞILDAK'TAN OKUL ZİYARETİ

ŞILDAK'TAN OKUL ZİYARETİ