20 Temmuz 2019 Cumartesi

  • 5,655 TL
  • 6,354 TL
  • 259,29 TL
  • 101.849

İĞRENÇ SAVUNMA İŞE YARAMADI

İĞRENÇ SAVUNMA İŞE YARAMADI

O CANİNİN CEZASI BELLİ OLDU

18 Mart 2019 Pazartesi 17:57 GÜNDEM

Burdur'un Ağlasun ilçesinde yılbaşı gecesi erkek arkadaşı tarafından bıçaklandıktan sonra yastıkla boğularak öldürülen Ayten Keklik cinayetinde karar duruşması görüldü. Burdur Adliyesi'nde görülen duruşmaya çok sayıda avukat, kadın hakları derneği katılırken, Keklik'in acılı ailesi ise duruşmaya memleketleri Mersin'den SEGBİS yönetimi ile katıldı.

Burdur Adliyesinde görülen duruşmada Ayten Keklik'in katil zanlısının avukatlarının savunması dikkat çekti. Ayten Keklik'in Furkan K.'ye direnç göstermediği ve bağırmadığı için, bu olayın bir nevi intihar olduğunu, zanlının basit adam öldürme suçundan ceza almasını talep etti. Önceki duruşmalarda Ayten Keklik ile beraber intihar etmeyi düşündükleri katil zanlısı Furkan K. son sözünde ''pişmanım'' dedi.

İĞRENÇ SAVUNMA İŞE YARAMADI

İki tarafın avukatlarını da dinleyen mahkeme heyeti verdikleri aranın ardından kararını açıkladı. Sanık Furkan K.'ye, eziyet çektirerek ve çocuğa karşı olmak üzere nitelikli kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası vererek, cezada indirim uygulanmamasını kararlaştırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

selim

19 Mart 2019 Salı 09:24

böyle eli tesbikli mafya tipli nesil yetişiyor. bunlardan ne hayır gelir. en ağır ceza verilmeli.

X men

18 Mart 2019 Pazartesi 18:42

İt herife ne indirimi cinayetin nasıl iyi hali olabilir

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

TEKSTİL İŞLETMESİNDE YANGIN

TEKSTİL İŞLETMESİNDE YANGIN