21 Mart 2019 Perşembe

  • TL
  • TL
  • TL

Hemşehrimiz Seyahat Yazarı Murat Ak, Akademiye Geçti

Hemşehrimiz Seyahat Yazarı Murat Ak, Akademiye Geçti

O ARTIK YARDIMCI DOÇENT

16 Nisan 2018 Pazartesi 11:58 GÜNDEM

BartınRda  kamu görevinde bulunan seyahat yazarı hemşehrimiz Dr. Murat AK, akademiye geçti.

Hazırladığı gezi yazılarıyla, yüz binlerce kişiye Anadolu'muzun ve Burdur'umuzun güzelliklerini, kültürünü, doğasını, eşsiz tarihsel birikimini ve turizm potansiyelini aktaran hemşehrimiz Dr. Ak, uzmanlık görevinin ardından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde Yardımcı Doçent Doktor (Doktor Öğretim Üyesi) unvanını aldı.

Yeni görevinin ve unvanının, kendisi için büyük bir onur ve gurur vesilesi olduğunu belirten hemşehrimiz Ak, uzun yıllar süren yüksek lisans ve doktora eğitiminin ardından böylelikle harcanan emeğin ve geçen zamanın taçlandığını ve anlam kazandığını kaydetti. Bundan sonra yeni görevinin inşallah Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu olacağını ifade eden hemşehrimiz Dr. Ak, yeni görevlerine vesile olan, kendilerine güvenen, inanan Karamanoğlu Mehmetbey üniversitesinin çok değerli rektörü Mehmet AKGÜL ve çok değerli ekibine şükranlarını ifade etmek istediğini belirtti.

Dr. Ak ayrıca vatanına, milletine, devletine bağlılığı ve hizmet etmeyi misyon edinmiş gençler yetiştirmenin inşallah esas gayeleri olacağını, bu uğurda akademik dünyada bir nefer olmanın kendileri için en büyük onur ve mutluluk vesilesi olacağını belirtti. Biz de hemşehrimiz Ak'a, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde, Yardımcı Doçentlik görevinde üstün başarılar ve mutluluklar diliyoruz. 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

burdur

13 Ocak 2015 Salı 10:25

yayınladığınız için teşekkürler...

burdur

13 Ocak 2015 Salı 10:08

ee bomba 15 ne oldu yorumu yayınlayamadın yoksa seni yedirip içirenler üzülür die mi korkuyorsun neler dönüyor millet bilmiyor zannediyorsun galiba

burdur

12 Ocak 2015 Pazartesi 08:54

ya bu kadar cahil olmayın burdura 2 milyon gelmiş yanınıza varılmıyor diğer illere bi bakın ne kadar gelmiş adam aklı sıra reklam yapıyor sizde yiyorsunuz. zaten Gençlik ve Spor Bakanlığı tüm illere şu an bu ödeneği fazlasıyla gönderiyor. şehir merkezindeki stata bi bakın gelinde ilde bir tane spor salonu yok antrenörler perişan güreş salonunu bi görün bakalım boks salonunu görün kova koymuşlar yukarıdan akan su ona doluyor diğer illere İl Gençlik merkezi yapılırken burdur a ilçe tipi yapılıyor bırakın milleti kandırmayı yazık sonra birileri çıkıyor KOCA SALONU YIKTILAR ŞİMDİ TENİS YERİ OLACAKMIŞ Bİ ALAN ANCAK BU KARDAR GÜZEL BİTİRİLİR HELAL SANA VEKİLİM diyor BİR DEdevam edin şakşakçılar ...

İYİKİ VARSIN ÖZÇELİK

11 Ocak 2015 Pazar 21:59

Sayın vekilim Allah Sizden bir değil bin kere razı olsun. Siyaset nasıl yapılır memleket nasıl kalkındırılır öğrettiği.

Bucaklı

10 Ocak 2015 Cumartesi 07:52

{ HASAN EROL isimli kişinin yorumuna cevap : } Yeşilova da Burdurun bir ilçesi ama demek ki Yerel yöneticileriniz işi bilmiyor arkadaşım.

HASAN EROL

09 Ocak 2015 Cuma 16:16

YEŞİLOVA SPOR KULÜBÜNE 1 TL BİLE YARDIM YOK HAYIRDIR YEŞİLOVA BURDURUN İLÇESİ DEĞİLMİ YOKSA BU AYRIM NEDENDİR

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Vali Şerif Yılmaz Yine Dur Durak Bilmedi

Vali Şerif Yılmaz Yine Dur Durak Bilmedi