Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,644 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

Hasan Yalçın İddialı Projelerle Geliyor

Hasan Yalçın İddialı Projelerle Geliyor

Hasan Yalçın, Makam İçin Değil, Hizmet İçin Adayım...

27 Aralık 2017 Çarşamba 11:09 GÜNDEM

14 Ocak 2018 Pazar Günü Saat: 10.00'da Öğretmen Evinde yapılacak Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlık seçimleri öncesi Başkan Adayı Hasan Yalçın esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Merkez köyler dahil Burdur'da elini sıkmadık, ziyaret etmedik üye bırakmayan Başkan Adayı Hasan Yalçın, "Ben değil, biz" diyerek çıktığı başkanlık yarışında yılların bilgi birikimini ve tecrübesini meslektaşları ile paylaşmak istiyor.

Ömrü meslekte geçti!..

"Şoför arkadaşlarımın sorunlarını ve isteklerinin ne olduğunu gayet iyi biliyorum" diyen Başkan Adayı Hasan Yalçın, meslekte 30 yılını geride bıraktığının altını çizdi. 10 yıl Belediye Meclis üyeliğini de yaptığını sözlerine ekleyen Yalçın, "kamyoncularımızın, otobüsçülerimizin, servisçilerimizin ve taksici esnafımızın yıllardır içindeyim ve onlarla zaman geçiriyorum. Onların ne istediklerini en yakından takip eden ve bilen bir insanım" diyen Başkan Adayı Hasan Yalçın, hiç kimseyi ötekileştirmeden ve ayrıştırmadan ben değil biz diyerek hizmetlerimize devam edeceğiz dedi.

İşte Yalçın'ın Üyeleri İçin Yapacakları!..

Göreve geldiği takdirde yapacaklarını da sıralayan Başkan Adayı Hasan Yalçın, bugüne kadar göz ardı edilen ve unutulan birçok hizmeti yeniden hayata geçireceğini söyledi. Şoför Esnaflar için sigortacılık ve kurtarıcı hizmeti ile lastik bayiliğini faaliyete geçireceğini söyleyen Yalçın, bunun yanında indirimli mazot ile üyelerin kullanımına sunulacak ve önemli eksikler arasında yer alan açık - kapalı düğün salonunu da açacağını söyledi.

Göz ardı edilen hukuk danışmanlığı hizmetini de hatırlatan Başkan Yalçın, üyeler için hukuk danışmanlığını yeniden hizmete sokacağını belirtirken, nakliyeci esnafı da unutmadı. Nakliyeci esnaf bu hususta büyük sıkıntı yaşıyor dediği ve Burdurun eksiği olarak gördüğü kamyon garajını faaliyete sokacağının müjdesini verdi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Başbakan Binali Yıldırım'ı Bekliyor

Burdur Başbakan Binali Yıldırım'ı Bekliyor