blog statisticsblog statistics

25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
SON DAKİKA

Teknokent’imiz hayırlı olsun. İmzalar atıldı inşaat 2106 yılında tamamlanacak

Teknokent’imiz hayırlı olsun. İmzalar atıldı inşaat 2106 yılında tamamlanacak

Üniversite İş Dünyası işbirliğinin temelini oluşturan Teknokent için imzalar atıldı. Rektör Adem Korkmaz, Burdur Gelişim Enstitüsünden sonra, Teknokent Burdur’un kalkınmasında başrol oynayacak dedi. İnşaat 2016 yılı içerisinde tamamlanarak teslimi yapılacak.

03 Mayıs 2016 Salı 13:03 GÜNDEM

 

BURDUR TEKNOKENTİNE KAVUŞUYOR

İş dünyası ve Üniversiteyi buluşturacak olan Teknokentin yapımı için imzalar atıldı. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde kurulacak olan Teknokent binasının protokolü dün yapılan protokolle imzalandı.

Teknokent Yönetim Kurulu Başkanı da olan Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ, Teknokent Yönetim Kurulu Üyesi ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet KARACA, Genel Sekreter Ali Nihat GÜNDÜZALP ile Alya Grup Yapı Enerji Turizm Ticaret Limited Şirketi’nin firma temsilcisi Cengiz Akif GÜCÜYENER tarafından imzalanan protokol gereği Teknokent 2016 yılı içerisinde tamamlanacak.

ÜNİVERSİTE SANAYİ İŞBİRLİĞİ GÜÇLENECEK

TOBB Başkanı Rifat HİSARCIKLIOĞLU tarafından 16 Şubat’ta açılışı yapılan Burdur Gelişim Merkezinin kurulmasından sonra İşadamı okulu projesinin hayata geçmesi Üniversite ile İşadamlarını bir araya getirerek, Burdur sanayisinin ilerlemesinde büyük bir ivme yarattı. Teknokentin kurulmasıyla birlikte bu ivme daha da güç kazanarak sektör ile üniversite işbirliği içerisinde ilin kalkınmasında başrol oynayacak.

İhaleyi kazanan Alya Grup Yapı Enerji Turizm Ticaret Limited Şirketi’nin firma temsilcisi Cengiz Akif GÜCÜYENER ise “Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’ne yapılacak Teknokent firmamıza nasip oldu. Sözleşmeyi imzaladık. İnşallah belirlediğimiz süre içerisinde teslim etmeyi planlıyoruz. Sözleşmede 400 günde tamamlanacağı yazsa da firmamızın iş yapma prensibi bu süre daha da kısalabilir. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 2 Yorum

04 Mayıs 2016 Çarşamba 07:23

2106 Yılı çok geç değil mi? :))

03 Mayıs 2016 Salı 17:52

ali nihat oldugu sürece burdurda daha neler yapılmaz köy kent projesi noldu neden yapılamadı yakında kamuoyunun önünde herkez bilecek kimler neden oldu ne beklenti içindelerdi

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hapis yolu görünen Göker, arada derede Ercengiz'e göndermede bulundu

Hapis yolu görünen Göker, arada derede Ercengiz'e göndermede bulundu