blog statisticsblog statistics

25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
SON DAKİKA

Hoca ve ekibi İzmir fuarında

Hoca ve ekibi İzmir  fuarında

Mermeri ile ünlü ilin rektörü Adem Korkmaz, İzmir’de düzenlenen uluslararası fuarın Burdurlu katılımcılarını yalnız bırakmadı. Danışmanları ile birlikte fuarın katılımcı firmalarını tek tek gezdi.

25 Mart 2016 Cuma 14:34 GÜNDEM

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Adem Korkmaz danışmanlarını da alıp Rektör Yardımcısı Mehmet Karaca ile birlikte İzmir’de düzenlenen 22. Marble Uluslar arası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarını ziyaret etti. Burdurlu firmaların standlarını gezen Rektör Korkmaz’a ziyaret boyunca danışmanları Hüseyin Dalgar, Ömer Tekşen ve Mustafa Kılınç eşlik etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

25 Mart 2016 Cuma 18:30

Sayın yetkili,Bunu daha önce de yazdım. yine yazıyorum. Haber şöyle:"Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektörü Adem Korkmaz danışmanlarını da alıp Rektör Yardımcısı Mehmet Karaca ile birlikte İzmir’de düzenlenen 22. Marble Uluslar arası Doğal Taş ve Teknolojileri Fuarını ziyaret etti. Burdurlu firmaların standlarını gezen Rektör Korkmaz’a ziyaret boyunca danışmanları Hüseyin Dalgar, Ömer Tekşen ve Mustafa Kılınç eşlik etti."Bu kişilerin birer ünvanı var, bunlar çoban ali, çiftçi hasan ağa değil, lütfen yazı ve haberlerinizde buna dikkat ediniz. İnsanların 15-20 belki de 25 yıllık emeklerine saygı duyunuz.Teşekkürler.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

STK’lar bu projelerden destek alacak

STK’lar bu projelerden destek alacak