blog statisticsblog statistics

25 Kasım 2017 Cumartesi

  • 3,944 TL
  • 4,709 TL
  • 163,63 TL
  • 104.539
SON DAKİKA

Fırtına MAKÜ’de Tansiyonları Fırlattı

Fırtına MAKÜ’de Tansiyonları Fırlattı

Telaş yok Cam Açık Kalmış

20 Eylül 2016 Salı 14:15 GÜNDEM

Burdur’u gün içerisinde bir anda etkisi altına alın fırtına ve yağmur büyük korku ve endişe yarattı. Şehir merkezinde ağaçların dallarını kıran, pazarda esnafın çadırının uçmasına neden olan rüzgar, bazı yollarda da ağaçları kırdı.

Burdur’un fısıltı gazetesinde ise “Fırtına yüzünden Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde çatılar çöktü, yaralananlar var” denilmesi bir anda ortalığı karıştırdı, edinilen bilgilere göre durumun öyle olmadığı kısa sürede anlaşıldı.  Sağlık Bilimleri Fakültesinde bir dersliğin camlarının açık olması, bir anda bastıran fırtına nedeni ile asma tavanın yerinden oynamasına ve çökmesine sebep oldu.  O sırada derste olan öğrenci ve hoca yaşananlar büyük korku yaşadı. Bu korku ile birlikte tansiyonu fırlayan 1 hoca ve 4 öğrenci her ihtimale karşı acil olarak hastaneye kaldırıldı.  Malzemenin çok hafif olması sebebi ile çökme sonrası derste bulunan hiçbir öğrencinin, burnu bile kanamadan kurtuldu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 3 Yorum

22 Eylül 2016 Perşembe 12:00

bide panik yok diye başlık atıyosun senin çocuğunun başına düşseydi tavan.acaba ne yapardın

22 Eylül 2016 Perşembe 11:57

eyy burdur makü alçıpan sorumluları ders gören öğrencilerin başına tavan düşüyor 5 yaralı kimsenin burnu kanamadı diye haber yapıyorlar CAMLAR AÇIK KALMIŞ DİYE ssorumluyu suçluyu gizlemeyinnn...bu sahtekar mütahitt kimse hesap versin

20 Eylül 2016 Salı 18:01

fırtınadan hemen dökülüyorsa allah korusun deprem olursa bina komple göçer daha yeni bina bide

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Taraşlı Ailesinin Mutlu Günü

Taraşlı Ailesinin Mutlu Günü