21 Mart 2019 Perşembe

  • 5,429 TL
  • 6,201 TL
  • 230,37 TL
  • 103.310

GÖNENÇ SON NOKTAYI KOYDU

GÖNENÇ SON NOKTAYI KOYDU

ADAY DEĞİLİM!

07 Kasım 2018 Çarşamba 14:32 GÜNDEM

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Bucak'ta AK Parti Belediye Başkanlığı Aday Adayı olarak ismi konuşulan Bucak İlçe Tarım ve Orman Müdürü Ahmet Gönenç sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla aday olmayacağını duyurdu.

Bomba15 Haber Sitesi Köşe Yazarı Hasan Güraksu Bucak ile ilgili değerlendirme yazısında Bucak siyaset kulislerinde konuşulanları dile getirmiş, Ahmet Gönenç'in Ak Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur tarafından desteklendiğini kaleme almıştı. Gönenç bu yazı sonrası yaşananlar ile ilgili açıklama yaparak duruma açıklık getirdi.

İşte Gönenç'in o açıklaması:

Kıymetli Dostlarım,arkadaşlarım,kardeşlerim.
Bidiğiniz gibi mahalli iadereler seçim süreci başladı.Bu süreç daha başlamadan önce tarafıma layık görerek belediye başkanlığı için müracaat etmem için çok fazla sayıda kesimden ve kişiden tavsiye ve destek gördüm. 
30 Yıllık meslek hayatım boyunca yaptığım işler kadar daireme gelen insanlara köylü çiftçi gibi küçük görerek değil tam tersine insan oldukları ,Allah'ın yarattığı bir kul belki de sevdiği bir kul anlayışıile hizmet etmeye gayret ettim. Bunu takdirini halkımız,çiftçilerimiz ve tabi ki kıyamet günü hesabını vermek üzere Rabbime bırakıyorum.
Adayalığımı duyup çok fazlasıyla takdir teşvik ve övgü de aldım. Burada (Face) arkadaş olan veya görmediği için okuyamayan herkesten Rabbim razı olsun.
Ancak 4 Kasım günü Burdur Bomba 15 İnternet sitesinde yer alan bir haberde Menzil Cemaatinin desteği ve Sayın Milletvekilimiz Yasin UĞUR'un deteğini aldığım ve sanki Sayın Milletvekilimiz Bayram ÖZÇELİK'in desteğinin başka yönde olduğu veya olacağı görüşü yazılmıştır. Görüştür elbette saygı duyarım.Ancak benim üzerimden zerre kadar bile olsa Sayın Vekillerimizin karşı karşıya gelmelerini asla arzu etmem.
Belediye başkalığı seçim sürecinde veya sonrasında yapacağım hatanın ne Menzil cemaatine ne adayı olacağım Ak Partikye, ne de Sayın vekillerimize sorumluluk yüklememesi ve zarar vermemesi benim için çok büyük önem taşımaktadır. Her türlü hata ve kusurumdan da Rabbime sığınır af dilerim.
El ele birlikte daha büyük ve gelişmiş Bucak ve Burdur için en küçük bir fitneye bile yer vermemek adına aday olmayacağımı sygı ile duyururum.
Destek ve dualarını esirgemeyen ve hatalarımı örten başarılarımı önemseyip destek olan herkesten Rabbim razı olsun. Rabbime emanet olun.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

yurek yenmis

15 Mayıs 2015 Cuma 19:40

Sasiyorum.daha önc herturlu olumsuz yorum yazarken takma ad kullananlar bi anda aslan kesilmis ve acik olarak ad soyad yazmışlar. Evt herkes geldigi gibi ggidersinl.nsl saatci gittuyse adem hoca da 4yilin sonunda gider. Dert etmeyin kendinize:)

Kenan KARTAL

15 Mayıs 2015 Cuma 11:37

{ ahmet isimli kişinin yorumuna cevap : } Şaşıracak birşey yok. Üniversitenin ne kadar kötü yönetildiğini gösteren bir durum. Mustafa Hoca iyi niyetli bir adam.. Ancak etrafındaki çakallar başını yedi. Bu kadar basit..

Kenan KARTAL

15 Mayıs 2015 Cuma 11:34

Adem Hocanın önünü kesmek için kendisine ve onu destekleyenlere olmadık iftiralar atanlar utansın.. Hazırladığınız o listenin hesabını savcı ve hakimler önünde vereceksiniz..

bir serengeti hikayesi

15 Mayıs 2015 Cuma 11:21

Bir serengeti filmi https://www.youtube.com/watch?v=oRsh2sOwXxg

serdar

15 Mayıs 2015 Cuma 09:19

Adem hoca ilk teşekkürünü M.Ali ve Haruna yapacakmış kendisinin bu kadar oy almasını sağladıkları için.

AVNİ

15 Mayıs 2015 Cuma 08:53

Mehmet Akif Ersoy' da en zor zamanda Burdur' u seçmiş ve vekillik görevini yapmıştı. Mehmet Akif' in sesi olacağınızı biliyoruz Hocam. Makü' nün "Mehmet Akif' i" Rektörlük göreviniz hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Burdur Halkı sizinle

olmasi gereken

14 Mayıs 2015 Perşembe 22:46

Maku mutlu...Hayirli olsun... Her devrin ortam adamlari dusunsun artik yAnilmadik yanilmayacagiz...Hocam gorevini layigiyla yapacaktir...

15

14 Mayıs 2015 Perşembe 21:36

adem hocam makü için çok iyi bir rektör adayı idi,ve kazandı başarılarının devamını diliyorum İNŞALLAH,maküyü daha iyi seviyelere getirecektir.

ahmet

14 Mayıs 2015 Perşembe 21:33

sonuç belliydi. ama en garibi dışardan bir hocanın rektör kadar oy alması. harun ile m.ali, mustafa hocayı yedi.

f mehmet

14 Mayıs 2015 Perşembe 21:23

Bilim kazandı Adem hocamız bölgemiz için bir fırsat. Allah yolunu açık etsin.

Fatma Kadriye (Düden) Örgen

14 Mayıs 2015 Perşembe 19:44

Adem hocam Rabbim yar ve yardımcın olsun. Yolun da yüreğin kadar açık olsun inşaallah.

Kuru iftara

14 Mayıs 2015 Perşembe 18:20

Hem YÖK'e hemde Sayın Cumhurbaşkanımıza olur olmaz varsayımlarla işin önüne engel olmaya çalışanlar sanırım çok üzüldüler.

Dogrucu Davud

14 Mayıs 2015 Perşembe 16:42

Adem Hocam, hayırlı ve uğurlu olsun. Üniversitemizi şu serengeti çetesinden kurtarırsın İnşallah. Çakal sürüsünü bir dağıt, gerisi kolay. Allah yar ve yardımcınız olsun.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CANSIZ HALDE BULUNDU

CANSIZ HALDE BULUNDU