16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,447 TL
  • 6,220 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Fuhuş Baskını!

Fuhuş Baskını!

O Otele Operasyon Düzenlendi!

22 Ocak 2018 Pazartesi 16:33 GÜNDEM

Burdur Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Nadir Yağcı, yazılı açıklamada bulunarak Burdur’da bir otelin fuhuşa aracılık ettiğinin tespiti üzerine operasyon düzenlendiğini, operasyonda 4 kişinin gözaltına alındığını ifade etti.

Süren soruşturma hakkında açıklamada bulunan Başsavcı Mehmet Nadir Yağcı, “İlimizde bir süredir Emniyet Müdürlüğü vasıtasıyla yürütülen araştırma ve teknik takipler sonucunda, Burdur Merkez Aydınlık Evler Mahallesi Çevre Yolu üzerinde faaliyet gösteren bir otelde “Fuhuşa aracılık, yer ve imkan sağlama” suçlarının işlendiğinin anlaşılması üzerine, 18/01/2018 tarihinde gece saatlerinde yapılan operasyonla aralarında otel işletmecilerinin de bulunduğu 4 kişi gözaltına alınmış olup, olayla ilgili soruşturma devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

hatalı

28 Kasım 2014 Cuma 03:27

Karamanlı - Tefenni arası gibi (10 km) yıllar (2 yıl) sürecekse bırakın kalsın burdur-karamanlı. 10 kmlik yol 2 yılda olsnuda 60 km 12 yılda olur sanırım. Ayrıca Karamanlı-tefenni-denizli-burdur kavşağı ne anlamsız ışıklandırma ve kavşak sistemine sahip. Ayrıca bundan önce traktörlerle ilgili çalışalım. tek şeritli çift yön yolda plakasız çift römorklu traktörler kaza sebebi. Mermer kamyonları tırları sürekli eziyet ediyor ve yol yapımı 12 sene sürecekse o yolu kullanacaklara en azından bu taşıtlara ek bir rota gösterilsin.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Karamanlı'da Kumar Şoku

Karamanlı'da Kumar Şoku