20 Nisan 2019 Cumartesi

  • 5,810 TL
  • 6,542 TL
  • 237,83 TL
  • 96.861

Ercengiz'in Ağalık Daveti Karşılık Görmedi

Ercengiz'in Ağalık Daveti Karşılık Görmedi

.

14 Ağustos 2018 Salı 11:03 GÜNDEM

Bu yıl Yağlı Güreş yarışmalarının birincisini yapmayı hedefleyen Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Erengiz dün akşam Serenler Otel'de ağalık seçimleri için özel davetli yemek düzenledi.

Burdurlu birçok iş adamı ve vatandaşın davet edildiği organizasyona katılım oldukça azdı. Katılımdan ziyade Başkan Ercengiz'in sponsor ağa bulmak için düzenlediği organizasyonda hiç kimse oralı dahi olmayarak, öne atılan bile olmadı.

Morallerin bozulduğu gecede Başkan Ercengiz bunun olmayacağı anlamına gelmediğini, yarışmaların yapılacağını söyledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

Kemal ARSLAN

11 Mart 2015 Çarşamba 20:31

{ burdur burdur isimli kişinin yorumuna cevap : } burdur burdur rumuzlu yorum sahibi, bizim aldığımız mahkeme kararında, ücretli otopark ilan edilen caddelerde mevcut esnaf ve şehrin ticari aktivasyonuda gözetilerek, araçların cadde güzegahında uygun yerlerde (otobüs durakları vb. gibi yerler haricinde) flaşörlerini yakarak 5-10 dk. duraklayabilmeleri öngörülmüş iken, mahkeme kararının bu biçimiyle uygulanması için ayrıca yazıyla müracaat da etmiş olmamıza rağmen, eski belediye başkanı, özellikle caddeleri başıboş bırakıp, bir de bu uygulamanın sorumlusu Tüketici Derneğidir diye tabela dikerek, halkı Derneğimize karşı kışkırtmayı amaçlamıştır. Aldırdığımı8z ancak Belediyece uygulanmayan karar gerçekten Burdur halkı ve esnafımız için çok yararlı bir karardı. İki üç günden bu yana Ücrertli Otopark uygulamasından muzdarip olan sayıları yüzleri aşan il ve ilçelerden gelen mesaj ve telefonlarla Türkiye ye emsal olan Danıştay kararı istenmektedir. . Zira dün e-mail adresimize gelen kutlama tebrik mesajlarının sadece bir kaçını facebook sayfamızda Yorumsuz başlığıyla yayınladık Sadece Burdur u değil, Türkişye yi bu belayı ortadan kurtaran Derneğimize teşekkür edilmesi gerekir iken, böylesi bir gerekçeyle eleştirilmeyi, doğrusu hiç kabul edilir bulmuyoruz. Bir Zafer olarak değerlendirilen bu kazanımı şahsımıza mal etmeyip, Burdur halkının mücadele azmi olarak tarihe iz düşülmesi dileğiyle.

burdur burdur

10 Mart 2015 Salı 22:00

sayın kemal arslan; sen nasıl bir karar çıkardığının farkında değilsin. belediye ve emniyet o karara göre davransa gazi caddesi üzerinde park yasağı uygulaması gerekir.çünkü karar ücretli parkı değil araç parkını tamamen yasaklıyor.ilgili kurumlar halk mağdur olmasın diye sadece ücretli otopark uygulamasını kaldırdı.

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Burdur Bahçeşehir Yeni Döneme Merhaba Dedi

Burdur Bahçeşehir Yeni Döneme Merhaba Dedi