Realtime website statisticsRealtime website statistics

19 Ekim 2018 Cuma

  • 5,645 TL
  • 6,471 TL
  • 218,94 TL
  • 97.454

DOR Cafe Bistro Burdur'da Açıldı

DOR Cafe Bistro Burdur'da Açıldı

İbrahim Tekeli, 7'den 70'e Herkese Hitap Eden Bir İşletme Olacak

11 Ocak 2018 Perşembe 16:22 GÜNDEM

Isparta'nın Markası D'OR Cafe & Bistro Louge Burdur Konak Mahallesi Adliye Caddesinde yapılan görkemli açılış tören ile hizmete başladı.

Farklı mimari ve tasarımı ile Burdur'a marka değeri katacak D'or Cafe & Bistro'nun açılış töreni farklı siyasi görüşteki birçok kişiyi de bir araya getirdi.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, CHP Burdur İl Başkanı Osman Gök, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte,  MHP Isparta Merkez İlçe Başkanı Akif Çapraz  ve çok sayıda partili ile Isparta Eczacılar Odası Başkanı Ziya Örmeci açılışta hazır bulundu.

Genç işletmeci İbrahim Tekeli tarafından açılışı yapılan işletmede mutfak şeffaflığı ve hijyen ön planda. Güler yüzlü ve temiz hizmet anlayışı ile Burdur'lulara hizmet etmek için çalışacağız diyen Tekeli, "Burdur-Isparta Bölgesi çıkışlı olan D’OR Bistro & Lounge, dünya kahveleri, çeşitli soğuk içecekleri, keyifli kahvaltısı ve zengin mutfağıyla 7’den 70’e hitap eden yeni nesil bistro-cafe anlayışını ön planda tutan bir işletme olarak hizmet verecek" dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un Burdur Ziyareti

Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'un Burdur Ziyareti