16 Ocak 2019 Çarşamba

  • 5,448 TL
  • 6,220 TL
  • 226,74 TL
  • 93.173

Devrim İlkokulundan Örnek Hareket

Devrim İlkokulundan Örnek Hareket

Sınırda Görev Yapan Askerlere Moral Mektubu

07 Şubat 2018 Çarşamba 09:44 GÜNDEM

BURDUR /Karamanlı Devrim İlkokulu Sınıf  Öğretmeni Cennet AKSU ve öğrencileri Vatanımızın Bekçisi Kahraman Mehmetçiğe Moral Mektubu eTwinning projesi kapsamında Okul Müdürü Mehmet Yörük, Kilis Gülbaba Köyü 3.Hudut Tabur Komutanlığı ile bağlantı kurarak, Devrim İlkokulu 1/A  öğrencileri askerlerimize moral mektupları yazarak gönderdiler.

Proje hakkında bilgi veren Okul Müdürü Yörük, “Proje kapsamında öncelikli amacımız Mehmetçiklerimize olan saygı, sevgi, onur, minnet, gurur gibi duygularımızı göstererek Mehmetçiğimizin moral ve motivasyonlarını arttırmaktır. Ardından öğrencilerimizi ulusal ve sosyal bir projeye dahil ederek sorumluluk ve özgüvenlerini arttırmak,vatan,millet ve bayrak sevgisini perçinlemektir. Aynı zamanda bu projeyle birlikte teknolojinin gölgesinde kalan mektup yazma kültürünü taze tutarak öğrencilerin yazma,kendini ifade edebilme becerilerinin gelişmesine katkı sağlamaktadır” dedi.

 

Devrim İlkokulu 1/A öğrencilerinin sosyal sorumluk projelerinde  etkin rol almaları yüreğimizde büyük bir gurur oluşturdu. Bu örnek davranışlarından dolayı öğrencilerimizi tebrik eder,proje kapsamında okulumuzla olan  KİLİS Gülbaba Köyü 3.Hudut Tabur Komutanlığına şükranlarımızı sunarız.

Şeref Gündüz/KARAMANLI

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

mEHMET

07 Aralık 2014 Pazar 23:10

AKP LİLER SUYA ZAMMI ÖCE BUCAK AKP BELEDİYE BAŞKANI SİLİMAN MUTLU YÜZDE 30 ZAM YAPTI NEDEM OZAMAN GIKINIZ ÇIKMIYORDU BULDUR AKP YÖNETİCİLERİ ... YOSA UYKUDA ÖI İDİNİZ....

Yandaş

07 Aralık 2014 Pazar 18:34

Sizi gidi sahteler. Hâlâ milletin karşısına nasıl cikiyorsunuz? ??

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Başkan Mengi Hızına Hız Katıyor

Başkan Mengi Hızına Hız Katıyor